• Informacje na temat:

  żona krzysztofa rutkowskiego

Artykuły na temat: żona krzysztofa rutkowskiego
 • Pani Adrianna, żona legendarnego Tarzan Boya - twórcy takich hitów jak "Kaligula" i "Tarzan" - dobrze pamięta ten letni dzień 2015 r.  - Krzyś miał operowaną przepuklinę i zadzwonił do mnie lekarz. Odkryli złośliwego raka - to był śluzak otrzewnej - mówi "Na Żywo" wdowa po Krzysztofie Rutkowskim. To ona przekazała artyście złą wiadomość. - Do samego końca myślał, że mu się uda - wspomina...

 • "Depresja komika": Showman i terapeuta

  W warszawskim Teatrze Polonia odbyła się premiera sztuki "Depresja komika". Wyreżyserował ją Michał Walczak, na podstawie własnego tekstu. W rolach głównych widzowie mieli okazję oglądać Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza, którzy stoczyli ze sobą sceniczny pojedynek, wcielając się w role zawodowego komika oraz jego terapeuty.

 • Wyciekła lista ślubnych prezentów, które Krzysztof Rutkowski i jego żona dostali od gości!

  Maja Plich (34 l.) i Krzysztof Rutkowski (59 l.) od minionego weekendu są już małżeństwem. Para młoda powoli wraca do codzienności i... rozpakowywania prezentów. A te były dość osobliwe...

 • Michał Wiśniewski nie ma przerzutów

  Lider Ich Troje ma ogromne szanse na pokonanie nowotworu.

 • Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub! Są zdjęcia!

  Po wielu perypetiach i wielokrotnym przekładaniu uroczystości, stało się - Maja Plich (34 l.) została żoną najsłynniejszego w Polsce detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego (59 l.). Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia z tego wyjątkowego dla nich dnia.

 • Kto pojawił się na ślubie Michała Wiśniewskiego?

  Czwarty ślub czerwonowłosego lidera Ich Troje przyciągnął niejedno nazwisko z pierwszych stron gazet.

 • Narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego przerywa milczenie!

  ....   Nadal chce zostać pani żoną Krzysztofa Rutkowskiego? Żoną numer cztery?  - Nigdy nie będę żoną numer cztery. Krzysztof zawsze mi powtarza, że jestem dla niego numerem jeden. Jeśli zaś chodzi o nasz(...)?   Maja Plich: - Nie dzieje się nic niepokojącego. Wypowiedź Krzysztofa w programie "Kossakowski. Być jak..." przedstawiono w taki sposób, żeby wzbudzić niezdrową sensację, a nie przedstawić stan...

 • Drugi sezon popularnego serialu

  Najbardziej zwariowany polski szpital znowu przyjmuje pacjentów! Nieprawdopodobne operacje, intrygi, romanse i bardzo podejrzane interesy w "Daleko od noszy 2" . Do znanej ekipy dołączają nowi bohaterowie.

 • Krzysztof Rutkowski (56 l.) i jego ukochana chcą się pobrać! Maja Plich (31 l.), z którą detektyw tworzy związek od czterech lat, będzie jego czwartą żoną.

 • Doda, Santor i... Cichopek

  Wiemy już, co wiosną zaoferują swoim widzom TVN oraz TVP. A Polsat? Stacja proponuje m.in. nowe muzyczne show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" oraz nowy serial "Hotel 52". Konferencja prasowa, prezentująca wiosenną ramówkę Polsatu, odbyła się w czwartek, 18 lutego, w warszawskim klubie Platinium.