• Informacje na temat:

  żona krzysztofa stroińskiego

Artykuły na temat: żona krzysztofa stroińskiego
 • „Daleko od szosy”: Krzysztof Stroiński zawsze potrafi zdobyć miłość widzów

  ...roli Janka Kosa, nie lubi o niej rozmawiać. Pytany w czasie nielicznych wywiadów o Leszka, zmienia temat. Różne wcielenia  Następne lata przyniosły kolejne różnorodne serialowe kreacje Krzysztofa Stroińskiego. W połowie lat 90-tych wcielił się w Michała Lindnera, męża jednej z bohaterek w "Matkach, żonach i kochankach". Na pozór miał udaną rodzinę, wspólnie z żoną prowadził dobrze...

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • "W słońcu i w deszczu": Jarosław Kopaczewski - chłopak, który kochał życie

  W serialu „W słońcu i w deszczu” zagrał Bolka Małolepszego – zbuntowanego chłopaka ze wsi, który marzy o innym życiu i... potrafi dać w pysk. To była krwista i autentyczna postać!

 • Dorociński i Stroiński u Konopki

  Marcin Dorociński i Krzysztof Stroiński zagrają główne role w dramacie "Lęk wysokości", opowieści o trudnych emocjonalnych relacjach między synem - młodym dziennikarzem, a jego psychicznie chorym ojcem - poinformowali we wtorek, 17 listopada, twórcy filmu.

 • "Matki, żony i kochanki" 15 lat później

  ...), ale nie jest szczęśliwa w małżeństwie i związek się rozpada... 63-letnia dziś Anna Romantowska do niedawna była żoną reżysera Jacka Bromskiego, a wcześniej nieodżałowanego Krzysztofa Kolbergera(...) serialu. Podobnie jak Małgorzata Potocka, Elżbieta Zającówna zawodowo nie skupia się wyłącznie na aktorstwie. Prywatnie jest żoną scenarzysty, reżysera i producenta Krzysztofa Jaroszyńskiego...

 • Film "Co słonko widziało" w reżyserii Michała Rosy - uhonorowany na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni Nagrodą Specjalną Jury - miał w środę, 22 listopada, uroczystą premierę w Warszawie. W pokazie wziął udział reżyser oraz aktorzy. Film jest opowieścią o współczesnym Śląsku a główne role zagrali w nim Krzysztof Stroiński, Damian Hryniewicz i Dominika Kluźniak.

 • Kod Pana Samochodzika

  ...portfel, a amatorskie widowiska, jakie oglądamy w serialu w wykonaniu "studentów" (fragment z "Krzyżaków" z udziałem bardzo młodego Krzysztofa Stroińskiego), zostały zastąpione profesjonalnymi(...)). Na kempingu u stóp zamku w Radzyniu odbywa się jedna z wielu dyskusji na temat skarbu templariuszy. Kapitan Petersen (Tadeusz Gwiazdowski) mówi: - Skarb? Widziałem. Na co żywo reaguje żona...

 • Marek Bukowski zagra u żony

  Aktorka, scenarzystka i producentka Ewa Bukowska spróbuje swoich sił w roli reżyserki. W lipcu rozpoczną się zdjęcia do jej debiutu fabularnego zatytułowanego "Powrót". Główne role zagrają w nim mąż artystki Marek Bukowski oraz Krzysztof Stroiński.

 • Nowe odcinki od dziś

  W piątek 9.marca, o godzinie 22.40, TVP2 rozpoczyna emisję kolejnych odcinków serialu "PitBull", kontynuacji popularnego serialu, którego akcja rozgrywa się w Warszawie.

 • Trudny powrót z Afganistanu

  30 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Powrót", realizowanego w Studiu Munka przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Obraz jest debiutem reżyserskim producentki, scenarzystki, aktorki i autorki programów telewizyjnych - Ewy Bukowskiej, prywatnie żony aktora Marka Bukowskiego.