• Informacje na temat:

  żona krzysztofa wakulińskiego

Artykuły na temat: żona krzysztofa wakulińskiego
 • "Byłam gotowa go rzucić!"

  Te słowa Magda (Anna Dereszowska) wypowie do Piotra (Marek Bukowski). Pechowo usłyszy je profesor Soszyński (Krzysztof Wakuliński), którego dotyczyły.

 • Sztuki walki w polskim serialu

  "Skorumpowani" to pierwszy polski serial akcji nakręcony w stylu filmów walki. Ten bardzo oczekiwany gatunek nie był jeszcze obecny na rodzimym rynku filmowym. Wystąpi w nim plejada polskich gwiazd - Jan Englert, Jerzy Trela, Beata Ścibakówna, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk.

 • Zmiany w Leśnej Górze! Burski odchodzi!

  Jeśli widzom śledzącym losy bohaterów „Na dobre i na złe” natychmiast przed oczami stanął ciężko chory profesor Andrzej Soszyński (Krzysztof Wakuliński), mamy dla nich dobrą wiadomość. Operacja dawnego mentora Piotra Gawryły (Marek Bukowski) przebiegnie pomyślnie – przekonamy się o tym już na początku kwietnia.

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • Bożena Dykiel do dziś myśli o tym ze wstrętem! "Chcieli mi złamać życie i karierę"

  Puszczy Kampinoskiej. Trudne chwile przeżyli tego lata. Mąż zauważył, że zazwyczaj pełna energii żona zachowuje się inaczej. Instynkt go nie zawiódł. To był ważny sygnał alarmowy! Konieczna okazała się...

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.

 • Nie żyje Wiesław Michnikowski. Wybitny aktor zmarł w wieku 95 lat

  Ciosek wspominał: "To się zdarzyło w naszej parafii, w kościele Wszystkich Świętych. Biedna mama była tym nieco przerażona i szczerze mnie za ten wybryk zrugała". W czasie II wojny światowej - jak(...) i zapadające w pamięć" - pisał Janusz R. Kowalczyk. Aktor był żonaty z Marią z domu Sobieszek, historykiem sztuki. Żonę poznał na wystawie obrazów Canaletta w Muzeum Narodowym. Pobrali się w 1956

 • Dereszowska w "Na dobre i na złe"

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączyła Anna Dereszowska. Jako Magda Soszyńska wystąpi w ośmiu odcinkach serialu. Na jaw wyjdzie, że piękna kobieta w przeszłości miała romans z Piotrem Gawryło (Marek Bukowski).

 • Czyje to dziecko?

  Profesor Soszyński (Krzysztof Wakuliński) przyjechał leczyć się do szpitala w Leśnej Górze, żeby skorzystać z pomocy swojego najlepszego ucznia Piotra (Marek Bukowski). Profesora, u którego zdiagnozowano raka, wspierają dwie ukochane kobiety: żona Magda (Anna Dereszowska) i córka Tosia (Gabrysia Świerczyńska). On sam spokojnie podchodzi do swojej choroby. Ten spokój burzy najgorsza wiadomość...

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w aż trzech serialach. Gra kobiety z charakterem, które lubią intrygować.