• Informacje na temat:

  żona lidera weekend

Artykuły na temat: żona lidera weekend
 • Radek Liszewski zatrudnił żonę!

  Czujemy, jakbyśmy dostali drugą szansę - mówił tygodnikowi "Na żywo" po udziale w "The story of my life" lider grupy Weekend. Po tym, jak przez kilka chwil mogli się z żoną poczuć tak, jakby ich życie minęło, postanowili więcej cieszyć się każdym dniem i wspólnym czasem. A, z racji charakteru pracy lidera zespołu Weekend, nie mieli go zbyt wiele. - Radka nie ma 200 dni w roku. Gdy wraca do...

 • Bayer Full: Mieliśmy pod górkę

  "Wyszedłem z tego filmu zdruzgotany" - mówi o "Disco polo" Sławomir Świerzyński, wokalista i lider grupy Bayer Full.

 • Kamil Stoch i jego żona Ewa zostaną rodzicami? Znajomy pary nie ma wątpliwości

  W najważniejszym momencie sezonu jego forma słabnie. Czy uda mu się pokonać kryzys? Na szczęście Kamil Stoch (30 l.) ma obok siebie kogoś, kto dodaje mu sił. To żona, Ewa Bilan-Stoch (32 l.). Jak wyznaje znajomy pary, wkrótce ich rodzina może się powiększyć.

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Liszewski: Żona nie wpuszcza mnie do kuchni

  Radek Liszewski (41 l.) jest fanem zdrowego odżywiania. Rzadko sam gotuje, w domowej kuchni niepodzielnie rządzi bowiem jego żona. Lider zespołu Weekend potrafi jednak nieźle przyrządzać kilka prostych potraw, np. włoskie spaghetti.

 • Wojownicza żona rockmana

  Modelka Mary Weiland, żona Scotta Weilanda, lidera rockowej grupy Velvet Revolver, trafiła w weekend do aresztu, po tym jak podpaliła ubrania swojego męża.

 • Lider Weekendu zarabia miliony!

  ...pieniędzy, bo nie pozwala mu na to żona. Kobieta słynie ze swojej gospodarności i nie toleruje lekkomyślnego szastania gotówką. Radek z honorariów kupił sobie jedynie nowe audi, stare odziedziczyła żona. Reszta pieniędzy idzie na konto. Wiejska gospodarność to nowość w polskim show-biznesie. Może parę zbyt rozrzutnych gwiazdek weźmie przykład z króla disco polo?

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (17-19 września) w polskich kinach zadebiutuje aż pięć tytułów - opowieść o słynnym malarzu-prymitywiście "Mój Nikifor" , amerykański horror "Godsend" , francuska komedia "Zły duch" , film s-f "Kroniki Riddicka" i brytyjski dramat "Football Factory" . W piątek, 24 września, wyruszy także w trasę po Polsce piąta edycja Filmostrady.

 • Zenon Martyniuk będzie rozdawał pieniądze potrzebującym Polakom!

  Do rodziny Martyniuków codziennie przychodzi masa listów z prośbą o ratunek. Gwiazdor i jego żona postanowili w końcu wyciągnąć pomocną dłoń...

 • Przezorna żona Wiśniewskiego

  "Fakt" towarzyszył żonie lider Ich Troje podczas zakupów...

Wideo na temat: żona lidera weekend
 • Twórcy "Ona tańczy dla mnie" kręcą nowy klip. Będzie hit?

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zaprosił na plan teledysku do nowego utworu "Moje miasto nigdy nie śpi". Dorota Liszewska, żona muzyka, zdradziła, jak wyglądało ich życie przed sukcesem piosenki "Ona tańczy dla mnie". Tomasz Bulenda, reżyser klipu, dodał natomiast, że "nikt się nie spodziewał, iż na disco polo przyjdzie taki boom".

 • Zupełnie inny weekend

  Russell (Tom Cullen) to samotny mężczyzna mieszkający na 14 piętrze bloku w Nottingham. Jest człowiekiem skrytym, małomównym, nieśmiałym. Pracuje jako ratownik na pływalni, od czasu do czasu zapali sobie dla relaksu trawkę. Tylko najbliżsi przyjaciele wiedzą, że jest gejem. Pewnego wieczoru poznaje w klubie Glena (Chris New), całkowite swoje przeciwieństwo - chłopaka energicznego, gadatliwego, bezczelnego. Artystę, który nie chce się z nikim na dłużej wiązać. Wydaje się więc, że mężczyźni...

 • Weekend

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Czarka Pazury! Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i...