• Informacje na temat:

  żona marcina kwaśny

Artykuły na temat: żona marcina kwaśny
 • "Klan": Marcin Kwaśny czeka na... rozwód!

  Jeszcze niedawno Marcin Kwaśny, czyli Rafał Woźniacki z "Klanu", z dumą opowiadał w wywiadach o swej żonie. - Dałem się usidlić mądrej i pięknej kobiecie - mówił o Dianie Kołakowskiej. Dziś nie chce już o niej rozmawiać... Czeka bowiem na rozwód!

 • Marcin Kwaśny: Nie taki kwaśny

  Po roli w "Szpilkach na Giewoncie" kobiety za nim szaleją, ale on jest wierny swojej żonie. Bo to wielka miłość od pierwszego wejrzenia.

 • Marcin Kwaśny nadal walczy w sądzie z żoną! Jak zakończy się ta batalia?!

  Marcin Kwaśny (40 l.) znów gra w serialach i zawodowo wychodzi na prostą. Czy poukłada też sprawy prywatne?

 • Marcin Kwaśny jako rotmistrz Pilecki

  - Zdjęcia do fabularyzowanego dokumentu o Witoldzie Pileckim rozpoczęło stowarzyszenie Auschwitz Memento z Oświęcimia. W rolę głównego bohatera wcieli się warszawski aktor Marcin Kwaśny - poinformował we wtorek jeden z współtwórców obrazu, Bogdan Wasztyl.

 • Marcin Kwaśny nadużył cierpliwości żony?! Jaki jest powód rozwodu?!

  Biorąc ślub ze swoją ukochaną, Marcin Kwaśny (39 l.) planował, że będą razem do końca swych dni. Niestety, ich miłość właśnie się wypaliła...

 • Spec od typów spod ciemnej gwiazdy

  Grzeczni, dobrze ułożeni bohaterowie nie są dla mnie. Marzę o takich, którzy kosztowaliby mnie sporo skrajnych emocji - mówi Marcin Kwaśny, który tym razem gra "złego faceta" w serialu "Wiadomości z drugiej ręki".

 • Marcin Kwaśny załamany rozwodem. Nie tak miało być

  Jego małżeństwo wkrótce przejdzie do historii. Marcin Kwaśny (39 l.) nie ma zamiaru ukrywać, że jest tym faktem załamany.

 • Ma obecnie dobrą passę

  Sukces to podróż, a nie miejsce przeznaczenia, więc staram się tego trzymać i cieszyć się z aktorskiej przygody - mówi Marcin Kwaśny. Aktor czeka też na karierę, bo wróżka przepowiedziała mu ją po jego 30. urodzinach.

 • Marcin Kwaśny jednak nie rozwiedzie się z żoną?! Co za zwrot akcji!

  O rozpadzie małżeństwa Marcina Kwaśnego (39 l.) i jego żony Diany było głośno kilka tygodni temu. Aktor był załamany decyzją żony. Teraz jednak rozwód może nie dojść do skutku!

 • Rodzeństwo gwiazd: Nie tylko Julia Pietrucha

  Choć można by sądzić, że znane rodzeństwo to nie lada kłopot, nasi rozmówcy udowadniają, jaka to fajna sprawa. Zawsze mogą na braci i siostry liczyć. O swoim rodzeństwie mówią m.in. Julia Pietrucha i Marcin Kwaśny.

Zdjęcia na temat: żona marcina kwaśny
Wideo na temat: żona marcina kwaśny
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…