• Informacje na temat:

  żona marcina rozynka

Artykuły na temat: żona marcina rozynka
 • "Mięsa by mi nie sprzedali"

  ...swojej całej rodziny, tylko dlatego, że jutro wydaję płytę. W Lesznie moje dzieci mają kumpli, żona koleżanki, tam mamy rodziców. To jest ważne. A co z mediami? Telewizją śniadaniową? Bywaniem na(...). Podziwiam ich, ale jest ich niewielu. A może wielu, tylko ciężej o nich usłyszeć? Oczywiście, że ciężej. Bo ludzie nie chcą, żeby gwiazdy miały zwykłe życie. A ty co? Małe miasto, żona, dzieci...

 • "Mięsa by mi nie sprzedali"

  Szykujący się do premiery płyty "Ubieranie do snu" (9 lutego) Marcin Rozynek opowiada o lęku przed wyścigiem szczurów, samotności z wyboru i szczęściu na łonie rodziny. Oraz o tym, dlaczego jednak warto być grzecznym.

 • Brodka górą

  Czytelnicy miesięcznika "Popcorn" przyznali Mikrofony dla artystów roku. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się w poniedziałek wieczorem, 21 marca, w warszawskim klubie "Skarpa". Dwie nagrody zdobyła Monika Brodka, ale największą sensację wzbudziła Magda Femme, głównie za sprawą swego niezwykle odważnego stroju.

 • W piątek pogrzeb Bogusława Meca

  Pogrzeb zmarłego w niedzielę (11 marca) piosenkarza, kompozytora, artysty plastyka Bogusława Meca odbędzie się w piątek (16 marca) na Cmentarzu Komunalnym Doły w Łodzi - poinformował w poniedziałek jego przyjaciel, piosenkarz Krzysztof Cwynar.

 • W Łodzi pochowano Bogusława Meca

  Na łódzkim cmentarzu komunalnym Doły pochowany został w piątek (16 marca) znany piosenkarz Bogusław Mec. Artysta zmarł tydzień temu w szpitalu w Zgierzu (Łódzkie). Miał 65 lat. Żegnali go najbliżsi, przyjaciele, znajomi i mieszkańcy Łodzi.

 • Co dalej z Wilkami?

  Sylwestrowy występ w Bydgoszczy będzie ostatnim, przed co najmniej roczną przerwą, koncertem zespołu.