• Informacje na temat:

  żona marcina żebrowskiego

Artykuły na temat: żona marcina żebrowskiego
 • "Na dobre i na złe": Falkowicz chce wsadzić Molendę do więzienia?

  Falkowicz (Michał Żebrowski) wpadnie w szał, gdy dowie się, że Molenda (Filip Bobek) sfałszował dokumentację medyczną i wystawił akt zgonu żywemu człowiekowi. Andrzej będzie pewny, że anestezjolog na długie lata trafi za kratki. Za Marcinem nieoczekiwanie wstawi się... Smuda (Ilona Ostrowska)!

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  ...bożonarodzeniowy, który jednak w idealnym świecie Leśnej Góry nigdy się nie zdarzył. Żaden z serialowych lekarzy nie miał dyżuru w Wigilię, ale każdy doskonale wyobraża sobie ten dzień. - Falkowicz jest(...) czuł... Kojarzy mi się to wyłącznie z naszym domem! Żona mojego ojca jest wspaniałą gospodynią i naprawdę świetnie gotuje, tak jak kiedyś moja mama. Oprócz śledzi w oleju, przyrządza też śledzie...

 • Żebrowski jako "Doktor Haust"

  Po sukcesie filmu "Pręgi" dramaturg i scenarzysta Wojciech Kuczok, reżyser Magdalena Piekorz i aktor Michał Żebrowski po raz pierwszy współpracują ze sobą w teatrze. W sobotę, 8 stycznia, w warszawskim Teatrze Studio odbędzie się premiera monodramu Kuczoka "Doktor Haust" - w reżyserii Piekorz , z Żebrowskim w roli tytułowej.

 • "Na dobre i na złe": Pantoflarz Falkowicz będzie na każde skinienie Wiki!

  Choć Falkowicz (Michał Żebrowski) ożenił się z Kingą (Marta Dąbrowska), absolutnie nie zapomni Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Będzie na każde jej zawołanie. Aż w końcu chora z zazdrości żona powie: "dość"!

 • Żebrowski z Kożuchowską

  Magdalena Piekorz, nagrodzona za swój debiut "Pręgi" w 2004 roku m.in. Złotymi Lwami w Gdyni, rozpoczęła pod Warszawą realizację nowego filmu na podstawie scenariusza Wojciecha Kuczoka.

 • Prawdziwe uczucie czy kolejny podstęp?

  Bardzo utalentowany, ale podstępny i cyniczny. Takiego Falkowicza znaliśmy. Teraz zobaczymy go jako romantyka. Profesor poprosi Wiki, by została jego żoną!

 • Najpiękniejsze Polki 2005

  Monika Brodka (18 l.), Joanna Brodzik (32 l.) i Katarzyna Cichopek (23 l.) znalazły się na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza '2005". W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W ubiegłym roku zwyciężyli: Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski.

 • “Na dobre i na złe": Latoszek z Agatą, a Hana z... Radwanem?

  W 16. sezonie najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. cały szpital w Leśnej Górze będzie żył sprawą Witka (Bartosz Opania) i Leny (Anita Sokołowska). Przemek (Marcin Rogacewicz) i Klaudia (Julia Wyszyńska) stracą pracę, a Hana (Kamilla Baar) zbliży się do... Radwana (Mateusz Damięcki). Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w “Na dobre i na złe"!

 • "Iluminacja" Zanussiego po latach

  10 czerwca w warszawskim kinie Kultura odbędzie się uroczysta premiera "Iluminacji" w nowej, cyfrowej wersji. Organizatorami pokazu są: Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Studio Filmowe TOR i Kino Kultura oraz twórcy projektu KinoRP, a jego specjalnymi gośćmi ekipa filmu, na czele z reżyserem Krzysztofem Zanussim.

Wideo na temat: żona marcina żebrowskiego
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…