• Informacje na temat:

  żona marka

Artykuły na temat: żona marka
 • Marek Kościkiewicz wspiera byłą żonę w chorobie. Niezwykły gest muzyka

  To ciężki czas w życiu Marka Kościkiewicza (58 l.) i zmagającej się z nowotworem Agaty Kościkiewicz (40 l.). Rozwód nie przekreślił więzi, jaka ich łączyła. Muzyk otoczył byłą żonę opieką i zadeklarował, że gdy będzie taka konieczność, pokryje koszty jej leczenia.

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Żona gangstera

  ...stawia twarde warunki _ Marek ma szansę na "karierę" w półświatku, jeśli będzie posłuszny i nie będzie się wtrącał w nie swoje sprawy. W przeciwnym razie Marka może spotkać przykra niespodzianka.

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Marek Frąckowiak nie żyje. Żona Ewa Złotowska walczyła o niego do końca!

  Informacja o śmierci Marka Frąckowiaka (+67 l.) wstrząsnęła środowiskiem aktorskim. Wiadomość ta była o tyle zaskakująca, że przecież jego żona niedawno mówiła, że z aktorem jest coraz lepiej. "Mąż(...) potrzebnych leków. Lekarze zadecydowali więc o przetoczeniu krwi. Bliscy zauważyli, że Marek w ostatnim czasie coraz gorzej wygląda i podejrzewali nawrót raka. Żona zapewniała, że nie chodzi o nowotwór...

 • "Sąsiady": Prawdziwy z niego zabijaka

  W filmie "Sąsiady", wyreżyserowanym przez powracającego po latach wizjonerskiego twórcę Grzegorza Królikiewicza, w jednej z głównych ról zobaczymy kompozytora i wokalistę Marka Dyjaka.

 • Wielka radość Marka Kondrata i jego żony!

  ...68-letni aktor i jego młodsza o 37 lat żona rzadko pojawiają się na salonach i celebryckich spędach.  Ich wspólnych zdjęć w agencjach fotograficznych jest jak na lekarstwo, więc nic dziwnego, że(...) Ścibakówna, Dorota Miśkiewiczy czy Magda Środa.  Muzyczną gwiazdą wieczoru był teść Kondrata, Grzegorz Turnau (52 l.).  Zabawa była przednia, co widać po minach Marka i Tosi. Bez wątpienia małżeństwo...

 • Poważna zmiana w Morgoth

  Na zapowiadanej od dawna, powrotnej płycie niemieckiego Morgoth nie usłyszymy oryginalnego wokalisty Marka Grewe.

 • Ewa Złotowska: Mój Marek by tego chciał

  Żona Marka Frąckowiaka (†67 l.), Ewa Złotowska (71 l.), postanowiła kultywować zwyczaj, który wraz z aktorem wymyśliła lata temu.

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

Zdjęcia na temat: żona marka
Wideo na temat: żona marka
 • "Na Wspólnej": Marek zostawia żonę!

  Co wydarzy się w kolejnych "Na Wspólnej? Marek zostawia żonę – chce być z Natalią! Natalia ma dość bycia tą drugą – namawia Marka na wspólny wyjazd! Zimiński okłamuje żonę – twierdzi, że musi wyjechać zawodowo. Podczas, gdy Marek spędza upojne chwile w ramionach kochanki, Danka zaczyna się czuć bardzo źle.

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Kubis i jego żona

  W najnowszych odcinkach widzowie poznają Kubisa (Marek Włodarczyk) od strony prywatnej. Jego żona Wanda (Aldona Struzik) wprowadzi porządek, rozganiając policyjne towarzystwo. Jest czas na pracę, jest czas na chorobę. Czasem trzeba skupić się na sobie. Dla widzów szybko stanie się jasne, że każdy szef ma własnego szefa… Kubis będzie początkowo próbował ukrywać przed resztą zespołu fakt, że w domu

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

Dyskusje na temat: żona marka
 • Re: "Na Wspólnej": Ona wygląda jak Natalia!

  A skończy się tak że ona zabierze ze sobą dziecko, w końcu i tak Marek go nie chce, bo nagle przypomniał sobie o żonie. Potem scenarzyści na siłę połączą Marka z Danką bo widzowie( zwłaszcza kobiety!) lubią oglądać jak żona wybacza wszystko mężowi nawet zdrady romanse i dzieci na boku.

 • Re: "M jak miłość": Ciężka choroba Barbary, nowy dom i... rozstanie!

  Gdyby nie ta Ewa żona Marka nie oglądał bym tego serialu. Ale ze względu na jej piękno oglądam. Powinni ją zgłosić do Oscara. Statuetka murowana na bank.

 • Re: "M jak miłość": Ilona Łepkowska rzuciła pracę przy serialach z... szacunku dla widzów!

  ona była żona Marka co nigdy nie widziałam w oczy naprawdę jestem w szoku

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Małgorzata Niemirska - "Heroina Polskiego Kina"

  Dla mnie to tylko Lidka z "pancernych", żona genialnego Marka Walczewskiego i siostra wspaniałej Ewy Wiśniewskiej, Sory.

 • Re: "M jak miłość": Druga szansa?

  A mi się podobają tematy na temat oszustw. Jak to nigdy nie wiadomo, kiedy człowiek się da oszukać. Pani Kisielowa straciła serialowy dom, i pieniądze ze sprzedaży domu. Żona Marka Mostowiaka została oszukana na dziecku, młoda nstolatka zrobiła biznes na własnym dziecku. Fajne -problemy poruszył ten serial.

 • Re: "M jak miłość": Ula wrobiona w narkotyki. Kto jej pomoże?

  normalnym cudem, bratanicą nie siostrzenicą. przecież była już żona Tomka jest siostrą Marka. A Ula w pewnym sensie jest córką Marka. Mówię w pewnym sensie bo przecież Ula i Natalka były adoptowane. Już pisałam liczą się tworzone przez ludzi relacje.

 • Re: "M jak miłość": Alę i Pawła czeka plajta?

  aktorki. Nowa żona Marka jest OK, ale Ania - siostra Hanki, beznadziejna. Świetny był Stefan, szkoda, że nie gra. Dobry synek Marka, gra znakomicie, dziewczyny też niezłe.

 • Re: "M jak miłość": Kasia umrze!

  Dlaczego ciągle ktoś choruje albo umiera ludzie tego się nie da oglądać same tragedie młodzi ludzie są nieszczęśliwi chorzy umierają a starzy coraz młodsi . Żona Marka wyszła z choroby to Kasia najfajniejsza postać musiała umrzeć. Dość mamy zła i śmierci na co dzień może ktoś zacznie rozsądnie myśleć i pozwoli tym młodym chociaż w serialach

 • Re: Kołysanka

  zabiegu występują komplikacje... Elżbieta dopytuje lekarzy, czy po operacji jej mąż będzie sprawny seksualnie. Włodek wyznaje, że żona nie daje mu chwili wytchnienia, kochali się nawet na huśtawce, co zakończyło się wypadkiem. To zwierzenie rozbudza wyobraźnię Adama. W pokoju lekarskim zaczyna całować Dorotę. A po chwili dostaje pięścią w twarz od Marka... Paula zjawia się w szpitalu twierdząc, że

 • Re: Kto nad rozlewiskiem ulegnie jej wdziękowi?

  Ewa Bukowska ,żona Marka aktora .