• Informacje na temat:

  żona mroczka w m jak milosc

Artykuły na temat: żona mroczka w m jak milosc
 • "M jak miłość": Kto pobił Marcina Mroczka?

  Marcin Mroczek pokazał się niedawno internautom na planie serialu "M jak miłość", z bardzo nieładnie podbitym okiem. Kto za to odpowiada?

 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?

 • Marcin Mroczek: Żona wyjawiła prawdę o ich małżeństwie!

  Żona gwiazdora serialu "M jak Miłość" zdradziła ich sekret małżeński.

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • Żona Marcina Mroczka o drugim dziecku!

  Jeszcze tego lata 35-letni gwiazdor serialu "M jak Miłość" po raz drugi zostanie ojcem. Marcin Mroczek pochwalił się w internecie wyraźnie zaokrąglonym brzuchem żony Marleny Muranowicz (29 l.). - Bardzo chcieliśmy, by Ignaś miał rodzeństwo i na szczęście nam się to udało - powiedziała "Twojemu Imperium" Marlena Muranowicz. - Jak widać na zdjęciu, nasza rodzina niedługo się powiększy. O płeć...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • ​"M jak miłość": Rafał Mroczek idzie w ślady brata i też chce już mieć... żonę!

  Rafał Mroczek, czyli Paweł Zduński z "M jak miłość", wybrał się niedawno ze swą dziewczyną w podróż do Meksyku, podczas której poprosił ukochaną o rękę.

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Marcin Mroczek został tatą!

  Marcin Mroczek, czyli Piotr Zduński z "M jak miłość", został ojcem! - Dziękuję Boże za ten cud - napisał w środę rano na Facebooku i pokazał fanom zdjęcie z maleństwem, które właśnie powitał na świecie.

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

Zdjęcia na temat: żona mroczka w m jak milosc
Wideo na temat: żona mroczka w m jak milosc
 • "M jak miłość": Teresa. Reaktywacja

  żona Ala będzie przebywała za granicą – w związku ze swoją pracą. Jak zareaguje kiedy wróci? Czy Paweł i Teresa odnowią dawny romans? - Pewien sentyment do osób, do których tak wiele się czuło(...). W dodatku zgubi torebkę. Zbieg okoliczności sprawi, że Zduński przypadkiem zauważy Teresę na ulicy. Kobieta wyzna mu, że straciła z kontakt z Agnieszką - po tym, jak obie ostro się pokłóciły. Paweł

 • "M jak miłość": Nowoczesne związki - kulisy serialu

  passę, ostatnio same kłopoty - westchnie Zduńska, nie wiedząc, jak poradzić sobie z problemami. W dodatku Piotrkowi (Marcin Mroczek) wypadnie niespodziewane spotkanie z klientami i nie będzie mógł(...), natknie się przypadkiem na Jakuba, a ten znów zacznie z nią flirtować. - Nie nudziłem się na waszym weselu - niby żartem rzuci do żony kumpla. - Wcale... Wyobrażałem sobie... różne rzeczy. Gdyby problemów

 • "M jak miłość": To koniec małżeństwa Zduńskich?!

  , które w końcu odkrywa… Piotrek! Zazdrosny mąż robi Zduńskiej karczemną awanturę! - Piotrek chyba za bardzo ufał swojej żonie i jak dowiedział się, że Kinga go zdradza, nawet poprzez maile, poczuł się