• Informacje na temat:

  żona nergala

Artykuły na temat: żona nergala
 • Szulim już odstawiła Nergala! Teraz spotyka się z...

  Wspólne zdjęcie dziennikarki i byłego Dody wywołało lawinę spekulacji na temat ich domniemanego romansu. Jak dowiedział się "Fakt", muzyk i dziennikarka faktycznie byli jeszcze niedawno ze sobą bardzo blisko. Wszystko utrzymywane było w ogromnej tajemnicy, aby nie dawać mediom pożywki. Gdy w końcu wyszło na jaw, że Nergala (36 l.) coś z Agnieszką łączy, ta zdążyła się już zakochać w innym...

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

 • Bogusław Mec wspiera Nergala

  ..."Adam, gratuluję ci takiej dziewczyny" - tymi słowami Bogusław Mec , który przed laty stoczył walkę z rakiem, zwrócił się do chorego na białaczkę Nergala .

 • Muzycy wspominają Vitka

  Z całego świata płyną wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół i zespołu Witolda "Vitka" Kiełtyki, perkusisty Decapitated, zmarłego w piątek, 2 listopada, w szpitalu w Rosji. Za trzy miesiące Witek skończyłby 24 lata. Zostawił żonę i dziecko.

 • Gawliński ostro o Dodzie

  Robert Gawliński w jednym z wywiadów radiowych stwierdził, że Doda jest w stanie zrobić wszystko, by o niej mówiono, nawet wykorzystać do tego chorobę swojego partnera, Nergala .

 • "The Voice Of Poland 2": Oficjalny skład jury!

  Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Tomson i Baron (Afromental) i Marek Piekarczyk (TSA) zostali jurorami w drugiej edycji programu "The Voice Of Poland", poinformowali twórcy show na Facebooku.

 • Doda zaręczona?

  Królowa brukowców na serdecznym palcu od niedawna nosi pierścionek. Jeden z tabloidów twierdzi, że Rabczewska dostała go od swojego narzeczonego Nergala.

 • "The Voice Of Poland": Bieguny się przyciągają

  W sobotę (10 września) w telewizyjnym konkursie talentów wokalnych przesłuchiwani byli kandydaci z Dolnego Śląska i Wielkopolski. W trakcie show zaiskrzyło pomiędzy Nergalem a atrakcyjną Kasią Grabowską. "Bieguny się przyciągają" - słodził charyzmatyczny rockman.

 • Wanda Rabczewska opowiada o swojej chorobie! "Żyję dzięki Dorocie!"

  ...kolejny musiała czuwać przy szpitalnym łóżku bliskiej osoby. Piosenkarka drżała o życie swojej mamy, tak jak kiedyś o zdrowie Nergala - jej byłego narzeczonego, który zachorował na białaczkę. Niestety, okazuje się, że nie tylko mama piosenkarki zmaga się z poważnymi dolegliwościami. Jej tata również podupadł na zdrowiu! Jednak jego żona nie chce komentować całej sytuacji. Czy Agnieszka Szulim...

 • "Czysty strumień energii"

  No i stało się. Dokonali wydawałoby się niemożliwego: najnowsze wydawnictwo Behemoth - DVD "Evangelia Heretika", pobiło wszelkie możliwe rekordy popularności. Ale z drugiej strony, czy kogoś to dziwi? Stojący za tą ekipą upór, wytrwałość i rozsądek, spowodował, iż są już obecnie nie tyle "dużym polskim zespołem", co jedną z najsilniejszych marek w światowym metalu.

Wideo na temat: żona nergala
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: żona nergala
 • Re: “Klan": U Lubiczów pierwsza Wigilia bez Krystyny

  Na rodzinnej co rocznej wigilii na Sadybie, Maciek dostanie nowy kibord pod choinkę i ze szczęścia zagra coś Nergala grupy Behemot. Jego żona Martynka zwymiotuje do talerza z pieczarkową i to wywoła ducha Ryśka nawołującego do ponownego umycia rączek.