• Informacje na temat:

  żona noela gallaghera

Artykuły na temat: żona noela gallaghera
 • Najbardziej kapryśna gwiazda

  Heather Mills, była żona Paula McCartneya, została wybrana "najbardziej kapryśną gwiazdą" w Wielkiej Brytanii.

 • Miesiąc temu informowaliśmy, że ze swą żoną rozstał się Liam Gallagher, wokalista brytyjskiej grupy Oasis. Jak się okazuje, w ślady brata poszedł teraz Noel Gallagher, który ogłosił we wtorek, 5 września, że rozstaje się z żoną Meg Matthews.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #83

  Barrett, prywatnie żona twórcy "ST", Gene'a Roddenberry'ego. Nowe odcinki będą udostępniane co tydzień (piątki). Tego samego dnia zadebiutuje najnowsza odsłona "Grace i Frankie" (piąty sezon(...) wyprodukowany przez Netflixa. Po tym, jak w prywatnej szkole podstawowej w prestiżowej dzielnicy Sztokholmu dochodzi do strzelaniny, Maja Norberg - zwyczajna uczennica liceum - zostaje oskarżona...

 • "X Factor"? Żona wywaliłaby go z domu!

  Znany z niewyparzonego języka Noel Gallagher odmówił wzięcia udziału w telewizyjnym show "The X Factor". Były lider Oasis obawiał się, że jako juror będzie... zbyt łagodny .

 • Noel Gallagher, gitarzysta brytyjskiej grupy Oasis, zjawił się na zorganizowanej w Londynie premierze najnowszego filmu Guy'a Ritchiego, partnera Madnonny. Powodem wizyty nie była jednak chęć podziwiania walorów artystycznych obrazu, noszącego tytuł "Snatch", ale chęć usłyszenia własnej piosenki na ścieżce dźwiękowej do filmu.

 • Noel Gallagher nie lubi przyszłej szwagierki

  Noel Gallagher, gitarzysta i kompozytor grupy Oasis, da chyba swojemu młodszemu bratu Liamowi powód do kolejnej wojny. Muzyk publicznie stwierdził, że nie przepada za Nicole Appleton, z którą Liam jest obecnie związany i która zostanie za kilka miesięcy matką jego dziecka.

 • Noel Gallagher: "Nie odszedłem dla obiadków mojej żony"

  Noel Gallagher obalił mocnym argumentem plotki twierdzące, że dlatego odszedł z zespołu Oasis, aby mógł spokojnie żyć u boku swej żony i codziennie jadał przygotowane przez nią obiady. Nie chodzi tu jednak o żadne wyższe wartości, Noel twierdzi bowiem, że jego żona jest tragiczną kucharką i jej obiady nie nadają się do jedzenia.

 • Liam Gallagher ma drugiego syna!

  Liam Gallagher, kontrowersyjny frontman angielskiej grupy Oasis, został w poniedziałek, 2 lipca, po raz drugi ojcem. Jego narzeczona, Nicole Appleton, powiła w szpitalu Portland Hospital, w Londynie, synka. Chłopczyk otrzymał imię Gene. Jego tatuś radość z przyjścia dziecka na świat zaznaczył kolejnym skandalem. Liam uderzył bowiem fotografa, który robił mu zdjęcia w położonym nieopodal szpitala pubie, do którego wokalista udał się, aby oblać narodziny pociechy.

 • Liam Gallagher, frontman Oasis, niedawno rozstał się z żoną, aktorką Patsy Kensit. Od tamtej pory jest znacznie szczęśliwszy. Tak przynajmniej utrzymuje jego starszy brat Noel.

 • Noel Gallagher, z angielskiego zespołu Oasis, razem z żoną Meg Matthews odpoczywają w swojej rezydencji w słonecznej Hiszpanii - w apartamencie na Ibizie. Przed ich domem koczują codziennie dziesiątki fanów Oasis.

Wideo na temat: żona noela gallaghera
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…