• Informacje na temat:

  żona ozzy

Artykuły na temat: żona ozzy
 • Sharon i Ozzy Osbourne'owie ratują swoje małżeństwo!

  Kryzys zażegnany? Ozzy Osbourne (67 l.) i jego żona Sharon (63 l.) udali się na terapię małżeńską.

 • Ozzy Osbourne: Samolubni U2

  Ozzy Osbourne, podobnie jak jego żona Sharon, skrytykował U2 za wydanie darmowego albumu we współpracy z Apple.

 • Ozzy Osbourne: „Bałem się, że uduszę się własnymi wymiocinami”

  Ozzy Osbourne (65 l.) nie ma problemu, by rozmawiać o swoich narkotykowych i alkoholowych ekscesach z czasów młodości. Wyznał, że używki prawie go zabiły!

 • Black Sabbath kończy karierę nową płytą i pożegnalną trasą

  Legendarna formacja Black Sabbath w 2015 roku wyda ostatni album w karierze, któremu towarzyszyć będzie pożegnalna trasa koncertowa.

 • Żona uratowała mu życie

  Legendarny rockman Ozzy Osbourne twierdzi, że gdyby nie wsparcie jego żony Sharon , już dawno by nie żył.

 • Black Sabbath: To już naprawdę koniec?

  Kariera legendarnej grupy Black Sabbath najwyraźniej zmierza do końca. Sharon Osbourne, żona Ozzy'ego i menedżerka zespołu ogłosiła, że występ na Ozzfest w Japonii pod koniec listopada będzie "pożegnaniem".

 • Osbournowie stracą dom przez długi?

  Płacenia podatków nie uniknie nawet legendarny rockman Ozzy Osbourne , który razem z żoną Sharon ma wobec amerykańskiego fiskusa zaległości w wysokości aż 1,7 miliona dolarów. Jeśli słynna para szybko nie spłaci długu, grozi im utrata domu.

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Andrzej Grabarczyk: To był szok, że to się nam przydarzyło

  ...ustaliliśmy, że ja będę zarabiał, a żona zajmie się dzieckiem. Nie mieliśmy rodziny w Warszawie, nie chcieliśmy niani do pomocy. Zosia stworzyła ten dom, ciepło, bezpieczeństwo. Wychowywał pan syna tak jak(...) się wiodło. Bo jak im się wiedzie, to rodzice są szczęśliwi. Niedługo syn zaczyna budować dom, więc szykujemy się do tego projektu. Chciałbym też, aby zdrowie było. A plany koncertowe są? - Ozzy...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wideo na temat: żona ozzy
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…