• Informacje na temat:

  żona pawła okraski

Artykuły na temat: żona pawła okraski
 • "​M jak miłość": Paweł Okraska - 15 lat na scenie

  ...ona zachęciła mnie, żeby spróbować zdawać na tę uczelnię - mówi. Specjalista od Szekspira Aktorstwo nie było dla Pawła Okraski niczym nowym. W liceum często występował w spektaklach, które(...) lat od chwili teatralnego debiutu Pawła Okraski. A co z "M jak miłość"? Choć życie Michała Łagody zakończyło się wskutek nieszczęśliwego wypadku, nadal nie wyjaśniono kilku kwestii. Jakie zadanie...

 • Walach jak ulotny motyl

  Główna rola Marty w serial u "Twarzą w twarz". Żona aktora Pawła Okraski ("M jak miłość"). Matka 2-letniego Piotra. Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami". Magda Walach - kobieta szczęśliwa.

 • Walach i Okraska kłócą się o dziecko!

  Pogoń za karierą i odmienne plany na przyszłość zmąciły sielankę w związku Magdaleny Walach (36 l.) i Pawła Okraski ( 37 l.).

 • "M jak miłość": Straci głowę dla byłego męża!

  Szok i niedowierzanie! Niebawem Michał (Paweł Okraska) wyzna byłej żonie (Joanna Koroniewska) miłość i podaruje jej kosztowny naszyjnik, a ona... przyjmie prezent. Czy to oznacza koniec małżeństwa Małgosi z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)?

 • "M jak miłość": "Mam romans z twoją żoną"!

  Wkrótce Tomek (Andrzej Młynarczyk) dowie się o zdradzie Małgosi (Joanna Koroniewska) z Michałem (Paweł Okraska). Mało tego: dojdzie do spotkania rywali oko w oko! Poznaj szczegóły!

 • Mąż Walach bał się roli geja

  Dlaczego Paweł Okraska zniknął na pewien czas z serial u "M jak miłość"? "Być może miał na to wpływ fakt, iż trudno było mi oswoić się z myślą, że mój bohater może nagle stać się gejem" - tłumaczy mąż Magdaleny Walach.

 • "M jak miłość": Michał umrze, a Małgosia przepadnie bez wieści!

  Michał (Paweł Okraska) pożegna się z życiem w szpitalu w Los Angeles, a Małgosia (Joanna Koroniewska) na wieść o tym zniknie bez śladu. Tomek (Andrzej Młynarczyk) zaś odkryje, że Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), amerykańska opiekunka Wojtusia (Felek Matecki), podszywa się pod jego byłą żonę i jest w Polsce!

 • Kolejny ślub w "M jak miłość"

  Michał (Paweł Okraska) z Grażyną (Bożena Stachura) wracają do Gródka. Tuż po przyjeździe, oboje odwiedzą Rogowskich i wyjawią im swoją tajemnicę...

 • ​Małgosia straci głowę dla byłego męża!

  Szok i niedowierzanie! Niebawem Michał (Paweł Okraska) wyzna byłej żonie (Joanna Koroniewska) miłość i podaruje jej kosztowny naszyjnik, a ona przyjmie prezent. Czy to oznacza koniec małżeństwa Małgosi z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)?

 • Samobójstwo w "M jak miłość"

  Ciężkie chwile czekają Marka (Kacper Kuszewski) i Michała (Paweł Okraska). Okaże się, że Grażyna (Bożena Stachura) nie żartowała, gdy groziła Mostowiakowi samobójstwem. Czy mąż ją uratuje?

Zdjęcia na temat: żona pawła okraski
Wideo na temat: żona pawła okraski
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…