• Informacje na temat:

  żona piotra żyły

Artykuły na temat: żona piotra żyły
 • Piotr Żyła odpowiada żonie! Ciąg dalszy rodzinnej afery!

  W miniony  weekend żona Piotra Żyły w emocjonalnych słowach opowiedziała o kryzysie w jej małżeństwie z polskim skoczkiem i olimpijczykiem.  "Ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak nie potrafi żyć w rodzinie. Wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę” – napisała w pełnym rozgoryczenia wpisie Justyna Żyła. Skoczek nie skomentował wypowiedzi żony od...

 • Piotr Pręgowski politykiem

  Uwielbiany przez widzów za rolę Pietrka w serialu "Ranczo", Piotr Pręgowski najlepiej czuje się na Kujawach, w swojej wiejskiej chacie. Podziwia uroki natury i pielęgnuje ogródek. Rozpoczął też działalność polityczną!

 • Piotr Żyła: jaki jest naprawdę? Żona udzieliła wywiadu, w którym zdradza szczegóły!

  Piotr Żyła (30 l.) to jeden z najbardziej lubianych polskich sportowców. O tym, jaki jest prywatnie, w rozmowie z tabloidem opowiedziały jego żona Justyna oraz mama Ewa. Co zdradziły?

 • WAMI "Wild Woman": Lidia Popiel matką nastoletniego Iggy'ego

  W teledysku hardrockowej supergrupy WAMI matkę nastoletniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zagrała fotografka Lidia Popiel, prywatnie żona Bogusława Lindy. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • Justyna Żyła kibicuje Piotrowi Żyle. Byli małżonkowie są coraz bliżej?

  Justyna Żyła (30 l.) mimo rozwodu ma nadzieję na powrót do Piotra Żyły (31 l.)? Szykuje się w zwrot akcji? Być może. W każdym razie była żona skoczka zmieniła podejście i już nie nagaduje na skoczka. Wręcz przeciwnie! Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się wspierający go wpis. Wygląda na to, że byli małżonkowie są bliżej siebie.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Mama Piotra Żyły zabrała głos. Wymowny komentarz!

  Justyna Żyła (31 l.) zdecydowała się ujawnić, że małżeństwo jej i Piotra Żyły (31 l.) trawi kryzys. Padło już wiele gorzkich słów. W końcu głos zabrała mama skoczka. Całą sprawę skomentowała krótko, lecz bardzo wymownie.

 • Seweryn i Ogrodnik zagrają Zdzisława i Tomasza Beksińskich

  Znamy już oficjalnie doborową obsadę filmu fabularnego, opowiadającego poruszające losy rodziny Beksińskich - "Ostatnia Rodzina" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego, autora nagradzanego na świecie dokumentu "Deep Love".

 • Justyna Żyła pisze książkę. Ujawni sekrety Piotra?

  ..., "jakiej nie ma na rynku".  Co będzie w niej takiego oryginalnego? Jak czytamy w "Party", oprócz przepisów na potrawy będą też prywatne opowieści. Żona skoczka "chce opowiedzieć o swoim domu rodzinnym(...) znajdą się więc zabawne anegdoty związane z Piotrem oraz fotki z ich rodzinnego albumu" - mówi gazecie znajoma Żyły. ***  Zobacz więcej materiałów:

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

Zdjęcia na temat: żona piotra żyły
Wideo na temat: żona piotra żyły
 • Justyna Żyła ma nowego faceta?

  Justyna Żyła po rozwodzie z Piotrem Żyłą mieszka sama z dwójką dzieci: 11-letnim Jakubem i młodszą o 5 lat Karoliną. Była żona Piotra Żyły twierdzi, że na razie nie myśli o nowym związku, skupia się bowiem na dzieciach i zapewnieniu im równowagi emocjonalnej po kilku trudnych miesiącach. – Absolutnie nie jestem żadnym łowcą. Ja się skupiam na tym, żeby dzieciaki miały komfort psychiczny, żeby

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Justyna Żyła: Każdy ma swój sposób na żałobę po rozstaniu. Ja potrzebowałam ją wykrzyczeć

  Jestem osobą impulsywną, nie potrafię dusić w sobie emocji – mówi była żona Piotra Żyły. Rozstając się z mężem, musiała publicznie wykrzyczeć uczucia, jakie ją przepełniały, by móc poradzić sobie z żałobą po nieudanym związku. Obecnie stara się przekuć negatywne doświadczenia z tego czasu w korzyści dla siebie i swojej rodziny.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...