• Informacje na temat:

  żona próbowała

Artykuły na temat: żona próbowała
 • Tomasz Sekielski: Żona bała się o jego życie! Wstrząsające

  Tomasz Sekielski (45 l.) i jego żona Anna udzielili szczerego wywiadu dla jednego z kolorowych magazynów. Oboje opowiedzieli o kulisach swojego małżeństwa, a także o trudnej walce o zdrowie dziennikarza. Anna w trakcie wywiadu nie wytrzymała i wyznała, jak było naprawdę.

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

 • Żona Zenona Martyniuka ratuje małżeństwo syna! Co za dramat!

  Dramat w rodzinie Zenona Martyniuka (49 l.) trwa nadal. Okazuje się, że małżeństwo syna stara się ratować żona piosenkarza, bo on sam, nie ma na to czasu.

 • Sportowe pasje Przemysława Sadowskiego

  Nurkowanie, bilard, tenis, bieganie. Przemysław Sadowski, aktor kreujący jedną z głównych ról w serialu "Na krawędzi 2", uwielbia sport i ciągle próbuje swoich sił w jakiejś nowej dyscyplinie.

 • Syn Zenona Martyniuka o żonie: "Ewelina się tego wstydziła"

  .... Daniel przekonuje, że on i obecna żona poznali się przez internet. "Ewelina zaobserwowała mnie na instagramie" - stwierdził, po czym doprecyzował: "Dodam tyle ze Ewelina się tego wstydziła i od zawsze próbowała wymyślić jak się poznaliśmy :) hahaha, a teraz dowiaduje się, że poznałem je razem z siostrą". "Pierwsze nasze spotkanie było hotelu w Koninie" - czytamy. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

 • Co? Jakub Rzeźniczak zostawił żonę?! Już widywany jest ze znaną piosenkarką!

  O kryzysie w związku Edyty i Kuby mówiło się niemal od ich ślubu w 2016 roku. Gdy rok później piłkarz dostał propozycję gry w azerskim klubie, żona nie zdecydowała się mu towarzyszyć. Media od razu uznały to za dowód na kryzys.  Edyta próbowała swych sił w telewizji, ale skończyło się na udziale w "Agencie". Sama sprawa rzekomego kryzysu nieco przycichła.  Do teraz. Jak bowiem donosi Pudelek...

 • Mirosław Baka: Miękkie kapcie

  Od ról twardych facetów przechodzi do ról facetów w... kapciach. W reżyserowanym przez Krystynę Jandę spektaklu "Raj dla opornych " Mirosław Baka gra Karola, który, będąc na przymusowej emeryturze postanawia wyjechać z żoną pod namiot. Premiera - 13 czerwca.

 • Andrzej Grabarczyk: I dom postawi, i kwiaty żonie kupi...

  ...długo. Kiedy urodził im się syn Bartosz, ustalili, że żona będzie zajmować się domem, a Andrzej będzie dbał o budżet. Ta zasada obowiązuje i rewelacyjnie się sprawdza do dzisiaj. - Ale zakupy robię ja(...) z kolegami lub wyskoczyć na kwadrans na bęben, bo od lat pasjami gra na perkusji. Toleruje także jego bałaganiarstwo. Przez lata próbowała go tego oduczyć, ale w końcu się poddała. Nie kłócą się...

 • Paulina Sykut: Nie wyobrażam sobie kryzysu w moim małżeństwie

  Paulina Sykut, od czterech lat żona biznesmena Piotra Jeżyny, nie boi się kryzysu w swoim małżeństwie. Prezenterka pogody uważa, że receptą na udany związek jest uznanie za priorytet bliskich relacji z małżonkiem. Jej zdaniem pary często zapominają o sobie, a ważniejsze stają się praca i pieniądze.

Zdjęcia na temat: żona próbowała
Wideo na temat: żona próbowała
 • Żona Mroczka w hicie disco polo!

  Marlena Muranowicz również próbowała swych sił w "aktorstwie". Była m.in. gwiazdą jednego z teledysków zespołu Fanatic, grupy grającej disco polo!

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Kubis i jego żona

  W najnowszych odcinkach widzowie poznają Kubisa (Marek Włodarczyk) od strony prywatnej. Jego żona Wanda (Aldona Struzik) wprowadzi porządek, rozganiając policyjne towarzystwo. Jest czas na pracę, jest czas na chorobę. Czasem trzeba skupić się na sobie. Dla widzów szybko stanie się jasne, że każdy szef ma własnego szefa… Kubis będzie początkowo próbował ukrywać przed resztą zespołu fakt, że w domu

 • "M jak miłość": Miłość albo śmierć

  Teresa traci kontakt z rzeczywistością i próbuje zabić Marysię! W ostatniej chwili wkracza Artur i ratuje byłą żonę spod kół

Dyskusje na temat: żona próbowała
 • Re: "M jak miłość": Nowi bohaterowie uwiodą Marię i Annę?

  Rogowskich całkowicie się rozpadło i tak skończy się rozwodem. Artur i tak nie porzuci kochanki, a Maryśka nawet nie będzie próbowała ratować swojego małżeństwa, bo ono nie istnieje. Szczerze wątpię, żeby po takich numerach Artura wobec Maryśki, w realu żona pozwoliła na powrót męża na łono rodziny.

 • Re: ​"Klan": Szok! Wiga i Paweł mają... córkę!

  też dostała błędną informację, że cała jej rodzina zginęła i dlatego nie próbowała ich odszukać, a także postanowiła nie wracać już do Polski. Tylko że akurat W CZASIE WOJNY takie dezinformacje były dosyć powszechne, sama słyszałam o takim przypadku: facet nieświadomie popełnił bigamię, bo był przekonany, że jego żona zginęła w czasie Powstania Warszawskiego.