• Informacje na temat:

  żona putina

Artykuły na temat: żona putina
 • Michał Piróg poniża żonę Pazury!

  Kilka dni temu młoda żona Czarka Pazury (51 l.) podzieliła się na Facebooku swoimi przemyśleniami związanymi z konfliktem na Ukrainie. Edyta uważa, że Polacy nie powinni angażować się w pomoc sąsiadom ze wschodu, bo ryzykują sprowadzenie na siebie gniewu Putina. "Nie pamiętam, żeby w historii Ukraina pomagała Polakom. Za to dobrze pamiętam lekcje o 'Rzezi na Wołyniu', gdzie wymordowano ponad...

 • Złote Globy 2015: "Ida" pokonana. Co z Oscarem?

  Film Pawła Pawlikowskiego "Ida" przegrał rywalizację o Złoty Glob z rosyjską produkcją "Lewiatan". Jak będzie w wyścigu po oscarową nominację?

 • Córka Władimira Putina rozwiodła się!

  Życie prywatne i rodzinne Władimira Putina owiane jest wielką tajemnicą. Przez długi czas mówiło się tylko o jednej jego córce, 32-letniej obecnie Marii. W 2015 roku media "odnalazły" drugą córkę Putina, młodszą od niej o rok Jekaterinę. O życiu osobistym kobiety wiadomo było niewiele. Nie było jedynie tajemnicą, że w 2013 roku została żoną milionera, biznesmena Kiriła Szamałowa. Teraz okazuje...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Władimir Putin ma nową kochankę?! Kim jest tajemnicza kobieta u jego boku?

  Życie uczuciowe prezydenta Rosji budzi żywe zainteresowanie wśród nie tylko naszych wschodnich sąsiadów, ale też i społeczności międzynarodowej. Głośno o nim zrobiło się przy okazji rozwodu Putina(...) nie należy do najwierniejszych mężczyzn. Zwłaszcza, że według doniesień mediów miał on ulokować swoje uczucia w kolejnej kobiecie! Kabajewę w sercu Putina podobno zastąpiła jej koleżanka z branży...

 • Żona Litwinienki w Polsce

  Marina Litwinienko - żona Aleksandra Litwinienki, byłego rosyjskiego oficera KGB i FSB, który zmarł w Londynie w następstwie zatrucia radio aktywnym polonem - gościła w czwartek w Warszawie, w związku z polską premierą filmu dokumentalnego "Bunt. Sprawa Litwinienki" .

 • Władimir Putin dla młodej kochanki wstrzykuje sobie botoks!

  Władimir Putin (62 l.) kompletnie oszalał na punkcie 30-letniej gimnastyczki, dla której rzucił żonę. Podobno robi wszystko, aby nie wyglądać przy niej jak jej ojciec!

 • "Sputnik nad Polską": Dialog narodów

  Prezydent Rosji Władimir Putin napisał w specjalnym liście z okazji rozpoczęcia w Warszawie 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", że jest przekonany, iż impreza ta "przyczyni się do rozwoju twórczego dialogu między społeczeństwami Rosji i Polski".

 • Władimir Putin i Alina Kabajewa wzięli ślub!

  Władimir Putin (61 l.) poślubił swoją młodziutką kochankę Alinę, dla której zostawił żonę i dwójkę dzieci.

 • Depardieu w roli Rasputina

  W Rosji trwają zdjęcia do filmu "Rasputin", w którym tytułową rolę kreuje francuski gwiazdor filmowy Gerard Depardieu. Jak twierdzi aktor, poprawki do scenariusza filmowego wprowadził sam premier Rosji Władimir Putin.

Dyskusje na temat: żona putina
 • Re: - Artur stanie przed trudnym wyborem: co...

  Artur zdradza żonę. Okazuje się, że jego kochanka to tajna współpracowniczka Putina. Grozi Arturowi, że jeżeli komukolwiek powie o ich romansie to Ruskie zakręcą Polakom kurek z gazem. W Grabinie(...). Do domu wraca Andrzej, który zauważa lecącą wodę z kranu, a na podłodze leżącą Martę w czepku. Żona mówi mu, że chciała popełnić samobójstwo, a czepek założyła, żeby nie zniszczyć fryzury. Budzyński