• Informacje na temat:

  żona roberta górskiego

Artykuły na temat: żona roberta górskiego
 • Nieznane fakty z życia Roberta Górskiego! "Poznaliśmy się w kolejce do toalety"

  ...bohaterem narodowym. Podkreślali nawet, że jego wywodząca się z Mazowsza żona jest ich daleką rodziną. Wiedli spokojne życie. Mama pracowała jako krawcowa, ojciec był kierowcą MPK. Mały Robert uwielbiał...

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • Robert Górski od lat żyje w szczęśliwym związku! Dlaczego nigdy nie zdecydował się na ślub?

  ...uczynił go jednak najśmieszniejszym człowiekiem w Polsce" – tak opisał go Przemysław Borkowski, z Kabaretu Moralnego Niepokoju. To właśnie z „rozrywkowej” strony znamy Roberta Górskiego, zwanego(...) najwyżej na 3 dni, a po powrocie odprowadza syna do szkoły i robi zakupy. Mówi, że na co dzień jest dość spokojny, bo czasem tak się „wyżartuje” w kabarecie, że na więcej nie ma siły. Żona go chwali: dobry...

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

 • Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju bez szans na ślub?!

  ...: żona, formalnie nie mają ślubu. Dlaczego? - Kasia jest już po jednym małżeństwie, więc poznała smak stania przed ołtarzem, a do tego już nie ma powrotu. Chyba że papież by się na to zgodził, ale...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Robert Gonera: Po trzydziestu latach pracy żyję na socjalnym minimum

  Ma za sobą dramatyczne przejścia, ale z optymizmem patrzy w przyszłość. Chciałby jeszcze kiedyś się zakochać, jednak najpierw musi stanąć na nogi.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Gasiuk-Pihowicz komentuje swój "romans z Budką" w "Uchu prezesa"!

  ..."Ucho prezesa" wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, budząc równie duże emocje.  Do tej pory twórcy serialu skupiali się głównie na śmianiu się z prezesa i partii rządzącej. W jednym z ostatnich odcinków skoncentrowano się jednak na opozycji. Wydaje się, że tym razem Górskiego i spółkę nieco za bardzo poniosła wyobraźnia. Postanowił on bowiem wmanewrować serialową Gasiuk-Pihowicz i Borysa...

 • Tworzymy zgrany duet!

  Z czego się śmieją? Dlaczego tworzą kabaret? Co sądzą o koleżankach po fachu? - Niby jesteśmy osobnymi bytami, ale świetnie się rozumiemy - mówią o sobie. Oto rozmowa z czołowymi polskimi kabareciarzami, Robertem Górskim i Marcinem Wójcikiem.