• Informacje na temat:

  żona tadeusza chudeckiego

Artykuły na temat: żona tadeusza chudeckiego
 • Tadeusz Chudecki był przy żonie do samego końca

  To była miłość, o jakiej kręci się filmy wyciskające z oczu łzy. Życie Tadeusza Chudeckiego (60 l.) tak się potoczyło, że zakochał się we Włoszce. A potem zrobiło woltę i bardzo boleśnie go doświadczyło, zabierając ukochaną Luizę. Gdyby nie wiara, nie poradziłby sobie z ogromem cierpienia...

 • Chudecki: Tylko matka nie mówi do mnie "Heniu"

  Niespotykanie sympatyczny człowiek, który nie usiedzi chwili w miejscu. Jego pasją jest podróżowanie i aktorstwo. Mimo tragedii, jaką przeżył, Tadeusz Chudecki - odtwórca roli Henia w serialu "M jak miłość" - pozostaje wielkim optymistą.

 • Aktor Tadeusz Chudecki okradziony na lotnisku

  ...przerwała straszna choroba i śmierć ukochanej w 2010 roku. I choć aktor myślał, że już nigdy więcej nikogo nie pokocha, cztery lata później, jako 56-latek, znowu powiedział: tak! Jego druga żona...

 • Pasuje mu rola księdza

  Tadeusz Chudecki gra w "Siostrach" księdza, jakiego sam chciałby spotkać. Wierzy w ludzi. Twierdzi, że dzięki ich życzliwości, łatwiej było mu przejść przez osobistą tragedię.

 • Tadeusz Chudecki promienieje u boku drugiej żony. Marzy o dziecku!

  .... Jest Pan obywatelem tego kraju? - Moja żona była Włoszką. Pamiętam, że od dziecka bardzo podobał mi się ten język. Ilekroć słyszałem go w telewizorze, przystawałem i zahipnotyzowany oglądałem film(...). Od ponad dwóch lat jest Pan ponownie żonaty. - Nawet nie przypuszczałem, że spotka mnie jeszcze takie piękne uczucie. Justynka jest o 21 lat młodsza ode mnie. Poznałem ją w Częstochowie, grając...

 • "M jak miłość": Własne love story

  Tadeusz Chudecki zachwycił publiczność rolą w "M jak miłość" , gdzie wciela się w postać ciepłego i sympatycznego Henia, który jednak nie ma szczęścia w życiu prywatnym. Obecnie aktor przygotowuje się do nowej produkcji,w której zagra... górala.

 • Tadeusz Chudecki stara się o dziecko!

  Tadeusz Chudecki (57 l.), znany m.in. z serialu "M jak miłość", jest najlepszym przykładem na to, iż wielką miłość spotkać można w każdym wieku. Z nową żoną aktor myśli o powiększeniu rodziny!

 • "Barwy szczęścia": Flirty i romanse

  Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) przyjadą do Polski, Waleria (Ewa Ziętek) rozkocha w sobie Gabriela (Tadeusz Chudecki), a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) posądzi ją o zdradę. Sabina (Barbara Kurzaj) zwiąże się z Tomalą (Bartłomiej Nowosielski), Co jeszcze czeka bohaterów "Barw szczęścia" w 2014 roku?

 • Tadeusz Chudecki żeni się!

  Miłość jest zarezerwowana nie tylko dla młodych i może się pojawić w każdym wieku.  Niekiedy czeka się na nią długo. Coś o tym wie Tadeusz Chudecki, znany z serialu "M jak miłość". Aktor jest wdowcem. Jego żona Luiza, z pochodzenia Włoszka, zmarła 7 lat temu. Połączyła ich miłość jak z filmu. Luiza przyjechała do Polski, by pisać pracę naukową. Młodzi zakochali się w sobie bez pamięci. Pobrali...

 • Tomasz Ciachorowski na teatralnej scenie

  W najbliższą sobotę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera przedstawienia "Harold i Matylda" Colina Higginsa w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. W rolach tytułowych zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego i Krystynę Sienkiewicz.