• Informacje na temat:

  żona willa smitha

Artykuły na temat: żona willa smitha
 • Will Smith dementuje plotki o rozwodzie!

  ...tym razem to już definitywny koniec i Will Smith oraz jego żona Jada nie zamierzają dłużej udawać, że wszystko między nimi w porządku. Aktor nie mógł pozostawić tego bez komentarza. Na swoim(...) odetchnęli oczywiście z ulgą, czemu dali wyraz w komentarzach. Przypomnijmy, że Will Smith i jego żona są małżeństwem od 17 lat, doczekali się wspólnie syna i córki.

 • Will Smith rozstaje się z żoną?

  Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith rozstali się po 13 latach małżeństwa - poinformował magazyn "InTouch Weekly". Rzecznicy pary nie potwierdzili tej rewelacji.

 • Will Smith i Jada Pinkett chcą się rozwieść!

  Will Smith (46 l.) i jego żona Jada Pinkett-Smith (43 l.) ponoć chcą zakończyć swoje wieloletnie małżeństwo.

 • Will Smith baluje w Moskwie

  Przedpremierowym pokazem komedii przygodowej "Hancock" Petera Berga z Willem Smithem i Charlize Theron w rolach głównych, rozpoczął się w czwartek 30. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Moskwie.

 • "Bajer z Bel-Air": Will Smith planuje nową wersję serialu?

  Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith ("Gotham", "Matrix: Reaktywacja", "Matrix: Rewolucje"). Dziennikarze zza oceanu spekulują już, kto otrzyma główną rolę i stawiają na... Jadena Smitha. Młody(...) wystąpił Will Smith. Seria był emitowana na stacji NBC w latach 1990-1996, a jej fabuła skupiała się wokół perypetii nastolatka Williama Smitha: chłopak pochodzący z zachodniej Filadelfii został zmuszony do...

 • Will Smith dementuje plotki o separacji

  Will Smith zdementował plotki, jakoby miał zamiar rozstać się z żoną, Jadą Pinkett Smith. "Naszemu małżeństwu nic nie grozi" - oznajmił gwiazdor Hollywood.

 • Jada Pinkett-Smith cieszy się, że jej córka ogoliła się na łyso

  Żona Willa Smitha chce, by jej 11-letnia pociecha mogła swobodnie wyrażać siebie.

 • Duża porcja Willa Smitha

  Will Smith najprawdopodobniej weźmie sobie dłuższy urlop, jednak już teraz ostrzega swoją żonę, aktorkę Jadę Pinkett Smith, żeby przygotowała się na nadrobienie wszelkich zaległości łóżkowych, jakie nazbierały się w ciągu ostatnich lat.

 • Will Smith o swoim rozwodzie

  Will Smith zdementował plotki, jakoby miał zamiar rozstać się z żoną, Jadą Pinkett Smith. "Naszemu małżeństwu nic nie grozi" - oznajmił gwiazdor Hollywood.

 • Wyjątkowe święta Willa Smitha

  Will Smith ( "Faceci w czerni" , "Nazywał się Bagger Vance" ) chciałby, aby tegoroczne święta były dla jego rodziny wyjątkowe. I niewątpliwie będą, przynajmniej jeśli chodzi o prezenty. Aktor na gwiazdkowe upominki wydał prawdziwą fortunę.

Wideo na temat: żona willa smitha
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: żona willa smitha