• Informacje na temat:

  żona wladimira putina

Artykuły na temat: żona wladimira putina
 • Córka Władimira Putina rozwiodła się!

  Życie prywatne i rodzinne Władimira Putina owiane jest wielką tajemnicą. Przez długi czas mówiło się tylko o jednej jego córce, 32-letniej obecnie Marii. W 2015 roku media "odnalazły" drugą córkę Putina, młodszą od niej o rok Jekaterinę. O życiu osobistym kobiety wiadomo było niewiele. Nie było jedynie tajemnicą, że w 2013 roku została żoną milionera, biznesmena Kiriła Szamałowa. Teraz okazuje...

 • Złote Globy 2015: "Ida" pokonana. Co z Oscarem?

  Film Pawła Pawlikowskiego "Ida" przegrał rywalizację o Złoty Glob z rosyjską produkcją "Lewiatan". Jak będzie w wyścigu po oscarową nominację?

 • Władimir Putin ma nową kochankę?! Kim jest tajemnicza kobieta u jego boku?

  Życie uczuciowe prezydenta Rosji budzi żywe zainteresowanie wśród nie tylko naszych wschodnich sąsiadów, ale też i społeczności międzynarodowej. Głośno o nim zrobiło się przy okazji rozwodu Putina(...) nie należy do najwierniejszych mężczyzn. Zwłaszcza, że według doniesień mediów miał on ulokować swoje uczucia w kolejnej kobiecie! Kabajewę w sercu Putina podobno zastąpiła jej koleżanka z branży...

 • "Sputnik nad Polską": Dialog narodów

  Prezydent Rosji Władimir Putin napisał w specjalnym liście z okazji rozpoczęcia w Warszawie 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", że jest przekonany, iż impreza ta "przyczyni się do rozwoju twórczego dialogu między społeczeństwami Rosji i Polski".

 • Władimir Putin dla młodej kochanki wstrzykuje sobie botoks!

  Władimir Putin (62 l.) kompletnie oszalał na punkcie 30-letniej gimnastyczki, dla której rzucił żonę. Podobno robi wszystko, aby nie wyglądać przy niej jak jej ojciec!

 • Depardieu w roli Rasputina

  W Rosji trwają zdjęcia do filmu "Rasputin", w którym tytułową rolę kreuje francuski gwiazdor filmowy Gerard Depardieu. Jak twierdzi aktor, poprawki do scenariusza filmowego wprowadził sam premier Rosji Władimir Putin.

 • Władimir Putin i Alina Kabajewa wzięli ślub!

  Władimir Putin (61 l.) poślubił swoją młodziutką kochankę Alinę, dla której zostawił żonę i dwójkę dzieci.

 • Do Polski prosto z Cannes

  Głośny film dokumentalny o byłym rosyjskim oficerze KGB i FSB, Aleksandrze Litwinience - "Bunt. Sprawa Litwinienki" - trafi na ekrany polskich kin 31 sierpnia. Polska będzie pierwszym krajem, który wprowadza go do dystrybucji.

 • Jolanta Pieńkowska ostro o Putinie: Świński blondyn z...

  Prowadząca "Dzień Dobry TVN" podczas jednego z ostatnich programów wdała się w dyskusję na temat Władimira Putina. Rozmowa dotyczyła tego, że prezydent Rosji usunął z własnej biografii postać swojej byłej żony, Ludmiły. Zachowanie to wywołało niemałe oburzenie na całym świecie. Równie zgorszona takim postępowaniem była także Jolanta, która nie omieszkała na antenie powiedzieć, co myśli...

 • W Wenecji o dzieciach

  Za jedno z najważniejszych wydarzeń 61. festiwalu filmowego w Wenecji uznano prezentację fińskiego filmu dokumentalnego o dzieciach z Rosji i Czeczenii, cierpiących z powodu wojny w tej kaukaskiej republice. Prasa komentuje też przyjazd na festiwal Nicole Kidman i projekcję filmu "Birth" Jonathana Glazera z jej udziałem.