• Informacje na temat:

  żona zdrojewskiego

Artykuły na temat: żona zdrojewskiego
 • Powodem takiej decyzji były podobno problemy finansowe teatru. W obronie dyrektora stanęli artyści, w tym nagradzana reżyserka Monika Strzępka, która na Facebooku nie kryje swojego oburzenia. Jej zdaniem osobą, której najbardziej zależało na usunięciu Mieszkowskiego, była... Barbara Zdrojewska, żona byłego ministra kultury, członek zarządu dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej, przewodnicząca...

 • Paweł Kukiz zostanie radnym!

  Paweł Kukiz uzyskał świetny wynik w wyborach do Sejmiku Dolnośląskiego. Wszystko wskazuje na to, że wokalista uzyska mandat radnego.

 • "Na Wspólnej": Była żona vs kochanka

  Choć Kinga doskonale zdaje sobie sprawę, że Michał ma prawo układać sobie życie na nowo, bardzo złości ją obecność Julii w ich jeszcze do niedawna rodzinnym domu.

 • Spuścizna Elżbiety Czyżewskiej trafiła do Narodowego Archiwum Cyfrowego

  Ponad 500 zdjęć, liczne listy, osobiste notatki, plakaty i wycinki prasowe należące do aktorki filmowej i teatralnej Elżbiety Czyżewskiej zostały w poniedziałek przekazane przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego do zasobu Narodowego Archiwum Cyfrowego.

 • "Na Wspólnej": Oto nowa miłość Michała!

  Po raz kolejny okaże się, że życie nie znosi próżni. Zdradzony i porzucony przez żonę (Ilona Wrońska) Michał (Robert Kudelski) znajdzie sobie nową miłość - Julię (Katarzyna Kołeczek). Poznaj szczegóły!

 • GFF: "Wenus w futrze" i co jeszcze?

  "Wenus w futrze" Romana Polańskiego zostanie pokazana na festiwalu filmowym w Gdyni, który potrwa od 9 do 14 września - poinformowali organizatorzy. Zapowiada się bardzo dobry festiwal - tak o 38. edycji gdyńskiej imprezy powiedział minister kultury Bogdan Zdrojewski.

 • "Na Wspólnej": Za szybkie tempo

  Michał (Robert Kudelski) da Julii (Katarzyna Kołeczek) do zrozumienia, że dobrze mu się z nią mieszka.

 • Rodzina, przyjaciele, uczniowie i miłośnicy twórczości Jana Machulskiego żegnali w piątek zmarłego artystę podczas mszy świętej w warszawskim kościele sióstr wizytek. Urnę z prochami złożono na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • "Na Wspólnej": Gdyby nie ta ciąża...

  Michał (Robert Kudelski) chce ratować swoje małżeństwo, lecz Julia (Katarzyna Kołeczek) wyzna mu, że... będą mieli dziecko!

 • Dokument o Kuklińskim w kinach

  Film dokumentalny "Gry wojenne" o płk. Ryszardzie Kuklińskim, wyreżyserowany przez Dariusza Jabłońskiego, trafi 23 stycznia do polskich kin.

Wideo na temat: żona zdrojewskiego
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…