• Informacje na temat:

  żony borkowskiego

Artykuły na temat: żony borkowskiego
 • Szwagierka Jacka Borkowskiego: Przebaczyłam mu wszystkie kłamstwa

  ...żony aktora odpuściły wojnę o dzieci, to nie darują mu długu. Pół roku temu Sąd Rejonowy w Żaganiu wydał korzystny dla nich wyrok: aktor musi spłacić jedną ratę pożyczki, którą jego teściowa zaciągnęła...

 • Jacek Borkowski: Więcej kobiet niż włosów na głowie

  Miał opinię niepoprawnego flirciarza i kobieciarza. Ustatkował się, gdy poznał śliczną Magdę...

 • Jacek Borkowski wypełnia ostatnią wolę zmarłej żony

  Jacek Borkowski (57 l.), nie bacząc na liczne zobowiązania zawodowe, wypełnia testament zmarłej w styczniu na białaczkę żony Magdaleny (†44).

 • Aldona Orman: Nowa pani Lubicz?

  Wszystko wskazuje na to, że przypadkowe spotkanie serialowych singli Barbary i Pawła przerodzi się w coś poważnego... Aldona Orman będzie się jednak musiała zmierzyć nie tylko z nową rolą, ale także z pamięcią o postaci Krystyny.

 • Jacek Borkowski zrozpaczony. Po śmierci żony chcą odebrać mu dzieci!

  Jacek Borkowski (57 l.) po śmierci żony musi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem: teściowa i siostra zmarłej 14 stycznia Magdaleny Gotowieckiej (†45) wystąpiły do sądu o ustanowienie opieki nad jego dziećmi.

 • "M jak miłość": W kręgu kłamstw i zdrad

  Budzyński coraz częściej spotyka się z piękną tłumaczką. Marta przyłapie go na łgarstwie i poczuje zazdrość. Kinga zaś zostawi dzieci pod opieką Beaty. Czy będą bezpieczne?

 • Jacek Borkowski przegrał w sądzie z rodziną zmarłej żony! Najbardziej odczują to dzieci!

  Po śmierci żony Magdy (†43 l.) relacje aktora Jacka Borkowskiego z rodziną pani Magdy nie były najlepsze.  Doszło nawet do tego, że po jednej z wizyt w domu aktora mamy oraz siostry pani Magdy, Jacek zarzucił obu paniom, że z jego domu zniknęły pewne rzeczy i pamiątki po zmarłej żonie. Aktor sprawę zgłosił nawet na policję. Wyrok nie po jego myśli Adrianna Gotowiecka, siostra zmarłej żony aktora...

 • Jacek Borkowski nie odwiedzi grobu żony? „Mam inne problemy na głowie”

  W styczniu tego roku nagle legł w gruzach cały świat aktora Jacka Borkowskiego, jaki budował przez ostatnie kilkanaście lat. Wtedy zmarła na białaczkę jego trzecia żona, Magdalena Gotowiecka. Pochowano ją na cmentarzu aż pod Zieloną Górą.   Półtora miesiąca później aktor wyznał w "Twoim Imperium", że jeszcze nie czuje się na siłach pojechać na grób żony. Pod koniec lata wyjaśnił, że nie odczuwa...

 • Jacek Borkowski: Po śmierci żony kobiety przysyłały mi wulgarne zdjęcia

  Ostatnie dwa lata były dla Jacka Borkowskiego (59 l.) niezwykle trudne. Dowiedział się, jak smakuje rozpacz po śmierci ukochanej osoby, tęsknota, samotne rodzicielstwo... Niedawno jednak los się do niego uśmiechnął - odkąd poznał piękną brunetkę Katarzynę, zaczął z nadzieją patrzeć w przyszłość. Ufa, że czas żałoby w jego życiu wreszcie się skończył.

 • "Klan": Jacek Borkowski kończy 60 lat!

  ...najstarszej córki - 36-letniej dziś Karoliny Borkowskiej, czyli niezapomnianej Agnieszki Walickiej z "Na dobre i na złe" - w 2003 roku po 22. latach wspólnego życia. Żona Jacka Borkowskiego początkowo(...) z obowiązku alimentacyjnego wobec byłej żony i - ku swej wielkiej radości - wygrał sprawę. Jacek Borkowski poznał swą Katarzynę w niezwykłych okolicznościach. Był mroźny styczeń 1981 roku, gdy pani...

Zdjęcia na temat: żony borkowskiego
Wideo na temat: żony borkowskiego
 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?