• Informacje na temat:

  żony holoubka

Artykuły na temat: żony holoubka
 • Gustaw Holoubek późno stworzył szczęśliwą rodzinę

  .... Ale już nie do ówczesnej żony - w tym czasie jego małżeństwo z Kwiatkowską się rozpadło. W końcu lat 50. na planie "Pożegnań", filmu Wojciecha Jerzego Hasa, Holoubek zachwycił się młodziutką(...) odeszła nie tylko z życia Holoubka, ale i z Teatru Dramatycznego - dodaje informator "Na żywo". Zawadzka zatriumfowała nad rywalką. Po rozwodzie jej ukochanego wreszcie mogli się pobrać. Ślub wzięli...

 • Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek: Życie słodkie jak cukier i tłuste jak orzech

  Ona była speszona starszym i znanym kolegą. On początkowo ją lekceważył i nie zwracał na nią uwagi.

 • Andrzej Kopiczyński nie spocznie obok ukochanej żony?!

  ...ukochana żona. Stan zdrowia nie pozwolił mu jednak, aby żegnać żonę na Starym Cmentarzu pw. św. Józefa w Łodzi.  Okazuje się jedna, że aktor nie spocznie obok ukochanej żony.  Jego ceremonia pogrzebowa(...) miejsce dla takiego artysty. Spocznie między swoimi koleżankami i kolegami - pochowano tam bowiem m.in. Irenę Kwiatkowską (+99 l.), Hankę Bielicką (+91 l.), Gustawa Holoubka (+85 l.) czy Marka...

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Magda Zawadzka wciąż czuje obecność zmarłego 11 lat temu męża...

  W środę 6 marca minie 11 lat od dnia, kiedy dotarła do nas wiadomość o śmierci wybitnego aktora Gustawa Holoubka, czyli profesora Tutki z "Klubu profesora Tutki" - jednego z pierwszych polskich seriali emitowanego na antenie TVP w latach 1966-1968.

 • Olbrychski trzynastozgłoskowcem

  Dramat Juliusza Słowackiego "Mazepa" według scenariusza filmowego Gustawa Holoubka w reżyserii Piotra Tomaszuka to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera sztuki odbędzie się 24 marca.

 • "Czterdziestolatek": Odważna i bezkompromisowa

  Gustawa Holoubka, "ekskomunika" została cofnięta i aktorka dostała rolę zarówno w "Potopie", jak i serialu "Czarne chmury". W tym drugim wcieliła się w rezolutną Magdę Domaradzką, w której zakochuje się(...), że zawsze najważniejsza była dla niej rola żony i matki. - Ja nie jestem aktorką, która w przerwach gotuje obiady. Jestem kucharką, która od czasu do czasu grywa w filmie, teatrze - stwierdziła. Aż...

 • W poniedziałek wieczorem, 23 czerwca, zmarł aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Marian Glinka - poinformował przedstawiciel Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie. Szerokiej publiczności Glinka dał się poznać dzięki rolom w serialach "Daleko od noszy", "Klan" i "Ranczo".

 • Adam Słodowy: Co się stało z legendą TVP?

  ...meble, dla żony Bożeny wybudował niegdyś kuchnię na wymiar uwzględniając sposób stawiania stóp, wysokość łokci, kolejność wykonywanych czynności. Robił dla niej srebrną biżuterię, wydał książkę, zbiór...

 • Aktor pomaga zrozumieć życie

  Obchodzący w niedzielę, 24 czerwca, w Płocku jubileusz 60-lecia pracy twórczej aktor i reżyser Gustaw Holoubek wyznał, że aktorstwo nigdy nie było dla niego robieniem kariery i dążeniem do sukcesu, ale przekazywaniem i dawaniem ludziom wartości, takich jak wiara i moralność, które są pomocne, bo pozwalają zrozumieć życie.

Wideo na temat: żony holoubka
 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?