• Informacje na temat:

  żony krawczyka

Artykuły na temat: żony krawczyka
 • Nieznany syn Krzysztofa Krawczyka przerywa milczenie!

  To był wyjątkowy wieczór w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Koncert przebojów w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia Studio Integracji, które od prawie 20 lat prowadzi Krzysztof Cwynar. Wśród kilkunastu uczestników pojawił się... 43-letni Krzysztof Krawczyk, syn wokalisty Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony - piosenkarki Haliny Żytkowiak (†67).

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala!

  ...bardzo zapracowany, pomagając nie tylko trzem siostrzeńcom swojej żony Ewy, których kiedyś adoptował, ale i wnukowi - 10-letniemu Bartkowi - na którego płaci kilkaset złotych alimentów. To wynik procesu, który piosenkarzowi wytoczyła jego była synowa Aleksandra. Sprawa trwała od maja 2013 r. Syn Krzysztofa Krawczyka, a ojciec małego Bartka, jest na rencie i nie łoży na dziecko, mimo że...

 • Krzysztof Krawczyk zdradzał żony

  Słynny wokalista opowiada o niewierności wobec dwóch pierwszych żon.

 • Krzysztof Krawczyk ma wyrzuty sumienia. Dlatego oddaje byłej żonie swoją rentę!

  Krzysztof Krawczyk (69 l.) w przeszłości był „niepoprawnym poligamistą”, jak sam się niegdyś określił. Dziś dostrzega swoje błędy i stara się je choć częściowo naprawić. To dlatego rentę oddaje na użytek byłej żony.

 • K. Krawczyk: Ślub z żoną

  W przypadku Krzysztofa Krawczyka nie sprawdza się powiedzenie "Do trzech razy sztuka". W czwartek, 20 stycznia, po raz czwarty wziął ślub z Ewą. Ceremonia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Parzęczewie koło Łodzi organizowana była "na wariata" i w wielkiej tajemnicy. Uczestniczyli w niej jedynie członkowie najbliższej rodziny i przyjaciele.

 • Agnieszka Popielewicz komentuje atak byłej żony Hyżego!

  ...zaczyna być ostrzej niż w przypadku Włodarczyk, Krawczyka i Zając!

 • Krawczyk zdobył szczyt

  Po 11 tygodniach od premiery, album "To, co ważne" Krzysztofa Krawczyka dotarł wreszcie na sam szczyt listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. W ten sposób zdetronizowana została składanka "Tylko wielkie przeboje na lato", która królowała w zestawieniu OLiS od początku wakacji.

 • Adam Kraśko nie może znaleźć żony przez nadwagę?!

  Gwiazda pierwszego sezonu programu "Rolnik szuka żony" przeżywa prawdziwy dramat! Adam Kraśko (42 l.) nie może schudnąć!

 • Królują składanki

  Wakacyjne słońce na tyle rozleniwiło fanów muzyki, że niechętnie wybierali się do sklepów. W pierwszej trójce zestawienia OLiS, pokazujące najchętniej kupowane w Polsce płyty, nic nie drgnęło. Nadal tworzą ją albumy "To, co w życiu ważne" Krzysztofa Krawczyka, składanka "Tylko wielkie przeboje na lato" i kompilacja "Jasna strona" Pudelsów.

Wideo na temat: żony krawczyka
 • 'Przyjaciółki": Bolesne odkrycie Doroty

  Paweł (Bartek Kasprzykowski), pomimo wyraźnej dezaprobaty żony, realizuje swój plan podróży dookoła świata. Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) nie zamierza brać udziału w tej „farsie”. Po wizycie u ginekologa Zuza (Anita Sokołowska) doszukuje się u siebie objawów menopauzy. Wiktor (Paweł Deląg) zabiera Patrycję (Joanna Liszowska) na ekskluzywne zakupy. Jasiek (Marek Bukowski) wyciąga Zuzę na

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  Patrycję (Joanna Liszowska) do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa (Grażyna Strachota). Nie czeka długo, aby opowiedzieć Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony Wiktora.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: żony krawczyka
 • Re: Kultowe seriale: Mija rok od śmierci Wojciecha Pokory

  Wszyscy zapominają ale grał też w sitcomie ,,Miodowe lata" jako ojciec żony Karola Krawczyka, Aliny. Rola epizodyczna ale jednak i zagrał bardzo dobrze jak zwykle.

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  „telewidzowie wręcz oszaleli na punkcie Karola Krawczyka i Tadzia Norka oraz ich zwariowanych żon" Autor tych wypocin chyba nigdy nie oglądał „Miodowych lat" , bo to nie żony Krawczyka i Norka były zwariowane, ale oni sami! Żony musiały ich nieustannie temperować i chronić przed ich niedorzecznymi pomysłami...

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  serial był świetny ale tylko do momentu zmiany aktorki, która grała rolę żony Karola Krawczyka, potem to już NIE TO i dalej już nie oglądałem. Cóż mówi się trudno, widocznie ktoś miał inny pomysł. niestety, nietrafiony.

 • Re: Porzuci Krawczyka dla byłego?

  Fajny ten Jakub; a Krawczyk powinien spadać do żony i dzieci

 • Re: Porzuci Krawczyka dla byłego?

  ]Fajny ten Jakub; a Krawczyk powinien spadać do żony i dzieci[/ Jak Aneta bedzie chciała przyjąć tego wymoczka , który zostawił ją w najgorszym dla niej momencie

 • Re: Porzuci Krawczyka dla byłego?

  takie suczki to się puka z doskoku nie zotawiając żony i dzieci. Głupi chłopczyk myślał że da jej rade a ona poprostu lubi się pruć

 • Re: Na ekranie nie poznaje mnie własna mama

  BYŁ TAKI SUPER SERIAL KTÓRY BARDZO LUBIŁAM OGLĄDAĆ,ALE PO ZMIANIE ŻONY KRAWCZYKA STRACIŁ OGLĄDALNOŚĆ ZA PANI PRZYCZYNĄ ,ĄLE W SERIALU RANCZO GRA PANI SUPER GRATULUJĘ

 • Re: Trudna sztuka dialogu

  Agnieszka Pilaszewska była świetna w roli żony Karola Krawczyka("Miodowe lata")chętnie oglądam powtórki wakacyjne...Jak przestała grac w tym serialu(BARDZO SZKODA!!!)zajęła się pisaniem scenariuszy-co jak widać-wyszło jej na dobre!Sama ma duże poczucie humoru,więc przelewa to na scenariusz.Pani Agnieszko proszę pisać takie fajne scenariusze!!!!!Tego nam trzeba!

 • Re: Przepis na życie

  nastąpi jest trochę nudne.A przecież Pani Pilaszewska wie z doświadczenia,że dobry serial to taki w którym nie czeka się zbyt długo na rozwój wydarzeń- bo przecież po mistrzowsku zagrała rolę żony Karola Krawczyka w miodowych latach a serial ten cieszył się dużą popularnością! Dlatego też proszę w niektórych odcinkach o szybszy rozwój wydarzeń !!!