• Informacje na temat:

  żony krzysztofa krawczyka

Artykuły na temat: żony krzysztofa krawczyka
 • Nieznany syn Krzysztofa Krawczyka przerywa milczenie!

  To był wyjątkowy wieczór w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Koncert przebojów w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia Studio Integracji, które od prawie 20 lat prowadzi Krzysztof Cwynar. Wśród kilkunastu uczestników pojawił się... 43-letni Krzysztof Krawczyk, syn wokalisty Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony - piosenkarki Haliny Żytkowiak (†67).

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala!

  ...bardzo zapracowany, pomagając nie tylko trzem siostrzeńcom swojej żony Ewy, których kiedyś adoptował, ale i wnukowi - 10-letniemu Bartkowi - na którego płaci kilkaset złotych alimentów. To wynik procesu, który piosenkarzowi wytoczyła jego była synowa Aleksandra. Sprawa trwała od maja 2013 r. Syn Krzysztofa Krawczyka, a ojciec małego Bartka, jest na rencie i nie łoży na dziecko, mimo że...

 • Krzysztof Krawczyk zdradzał żony

  Słynny wokalista opowiada o niewierności wobec dwóch pierwszych żon.

 • Krzysztof Krawczyk ma wyrzuty sumienia. Dlatego oddaje byłej żonie swoją rentę!

  Krzysztof Krawczyk (69 l.) w przeszłości był „niepoprawnym poligamistą”, jak sam się niegdyś określił. Dziś dostrzega swoje błędy i stara się je choć częściowo naprawić. To dlatego rentę oddaje na użytek byłej żony.

 • K. Krawczyk: Ślub z żoną

  W przypadku Krzysztofa Krawczyka nie sprawdza się powiedzenie "Do trzech razy sztuka". W czwartek, 20 stycznia, po raz czwarty wziął ślub z Ewą. Ceremonia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Parzęczewie koło Łodzi organizowana była "na wariata" i w wielkiej tajemnicy. Uczestniczyli w niej jedynie członkowie najbliższej rodziny i przyjaciele.

 • Krzysztof Krawczyk przed sądem! "Nie chciał łożyć na wnuka. Zasłaniał się chorobą"

  W relacje Krzysztofa Krawczyka (68 l.) z wnukiem wkroczył sąd. Skończyło się ugodą. Być może gwiazdor zapewnił sobie święty spokój, ale co ze zranionymi uczuciami dziewięciolatka?

 • Krawczyk zdobył szczyt

  Po 11 tygodniach od premiery, album "To, co ważne" Krzysztofa Krawczyka dotarł wreszcie na sam szczyt listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. W ten sposób zdetronizowana została składanka "Tylko wielkie przeboje na lato", która królowała w zestawieniu OLiS od początku wakacji.

 • Krzysztof Krawczyk podjął decyzję - przechodzi na dietę. Jaką?

  ...ostatnio do ośrodków w Busku Zdroju i do Sopotu, ale tam nie mogli liczyć na odpowiednią dietę - mówi gazecie osoba zaprzyjaźniona z familią Krawczyków. - Na dodatek w Sopocie kusiła Krzysztofa doskonała restauracja rybna przy plaży i jeden obiad niweczył wysiłki w odchudzaniu. Artysta mimo nalegań żony niechętnie ruszał się, a spacery odbywał tylko po molo. Efekt był taki, że na wczasach przybierał...

 • Królują składanki

  Wakacyjne słońce na tyle rozleniwiło fanów muzyki, że niechętnie wybierali się do sklepów. W pierwszej trójce zestawienia OLiS, pokazujące najchętniej kupowane w Polsce płyty, nic nie drgnęło. Nadal tworzą ją albumy "To, co w życiu ważne" Krzysztofa Krawczyka, składanka "Tylko wielkie przeboje na lato" i kompilacja "Jasna strona" Pudelsów.