• Informacje na temat:

  żony machulskiego

Artykuły na temat: żony machulskiego
 • Jan Machulski: Romansował, ale wracał do żony

  ...- Jak w końcu pojęłam, że Janek dla mnie nie zrezygnuje z innych kobiet, byłam w rozpaczy - wyznała Halina (87 l.), żona aktora Jana Machulskiego (†80 l.) w biografii "Byłam wierna sobie", w której(...) o swoje bezpieczeństwo opuściła Łódź i przeniosła się do Grabieńca, gdzie zamieszkała w szopie zbitej z desek. Przeprowadzka jednak niewiele pomogła, bo okupanci i tak wysłali Machulskiego seniora na...

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • "Matki żony i kochanki": W przyjaźni siła

  ...płaskie kapcie. Tak wystrojona wkroczyłam na plan. Nigdy nie zapomnę widoku przerażonych oczu całej ekipy - dodała. W obsadzie nie mogło zabraknąć jednej z ulubionych aktorek Juliusza Machulskiego(...) w postać Doroty Linder. - "Matki, żony i kochanki" to był mój pierwszy serial i zupełnie nowe zadanie - mówiła. - Przyjęłam tę rolę ze względu na Juliusza Machulskiego. Jego nazwisko gwarantowało, że...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • "Matki, żony i kochanki" 15 lat później

  Cztery kobiety, cztery aktorki, cztery różne aktorskie temperamenty. Co dziś dzieje się z gwiazdami popularnego serialu "Matki, żony i kochanki"?

 • Paweł Kukiz został księdzem

  Paweł Kukiz, główna postać zespołu Piersi, po raz kolejny zagrał w filmie reżyserowanym przez Witolda Adamka. "Samotność w sieci" to kinowa adaptacja powieści Janusza Leona Wiśniewskiego, w której wokalista wcielił się w rolę księdza.

 • "Na sygnale": Dariusz Wieteska jest bardzo dumny z żony!

  Dariusz Wieteska, czyli Piotr Strzelecki z "Na sygnale", jest bardzo dumny ze swej żony Urszuli Zawadzkiej - aktorki znanej m.in. widzom "Klanu" z roli sekretarki Igora Rutki (Zbigniew Suszyński). - Jest najważniejszą kobietą mojego życia - mówi aktor o ukochanej.

 • Małgorzata Kożuchowska: Chciałabym zrobić jakiś hardcore

  "Chciałabym zrobić coś takiego, co samą mnie zadziwi... Chciałabym zagrać u Polańskiego, u Skolimowskiego, u Smarzowskiego. Chciałabym zrobić jakiś hardcore, coś, czego nie dotykałam, strasznie mi się podobało; co podziwiam, wydawało mi się zawsze jakieś niedostępne" - przyznała Małgorzata Kożuchowska w TVN-owskim programie "Uwaga!".

 • "Na dobre i na złe": Elżbieta Zającówna w Leśnej Górze!

  Niewidziana na małym ekranie od blisko 10 lat Elżbieta Zającówna, czyli niezapomniana Hanka Trzebuchowska z serialu "Matki żony i kochanki“, jesienią wystąpi gościnnie w jednym z odcinków "Na dobre i na złe“.

 • Kożuchowska: Zapracowana jubilatka

  27 kwietnia urodziny obchodzi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka Teatru Narodowego kończy 41 lat. "Widzowie są dla mnie najważniejsi, to dla nich pracuję" - wyznaje jubilatka.