• Informacje na temat:

  żony michaela jacksona

Artykuły na temat: żony michaela jacksona
 • Ujawniono testament Jacksona

  Z testamentu Michaela Jacksona wynika, że jego ojciec Joe i była żona Debbie Rowe nie dostaną nic z majątku piosenkarza.

 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.

 • Była żona Jacksona zaprzecza

  Adwokat Debbie Rowe, byłej żony zmarłego przed trzema tygodniami Michaela Jacksona , zaprzeczył we wtorek, 14 lipca, doniesieniom, jakoby jego klientka zgodziła się zrzec praw do wychowywania ich wspólnych dzieci w zamian za ogromną sumę pieniędzy od rodziny króla popu.

 • Poruszające słowa żony Michaela Jacksona

  Debbie Rowe nie potrafiła powstrzymać łez podczas telewizyjnego wywiadu dla Entertainment Tonight.

 • "Michaela nie można było uratować"

  Zdaniem byłej żony Króla Popu, Lisy Marie Presley , Michael Jackson był skazany, by umrzeć młodo. Mimo to, córka Elvisa ma do siebie żal, że zbyt szybko poddała się w walce z jego nałogami.

 • Chciała być żoną Jacksona

  Sąd w Los Angeles odrzucił w czwartek (10 grudnia) wniosek brytyjskiej kobiety o uznanie ją za żonę Michaela Jacksona.

 • "Wspaniałe stulecie": Seksowny brzydal?

  ...targu. Korzystają również z komunikacji miejskiej, wzbudzając duże zainteresowanie pasażerów. Lubią razem gotować, śpiewając największe hity Michaela Jacksona. Alí marzy o rodzeństwie, dlatego jego(...). Rodzina jest dla mnie najważniejsza. By nie drażnić żony, Halit zaczął ostrożniej dobierać role i planować pracę tak, żeby więcej czasu spędzać w domu. Zresztą Ergencowi również nieobca jest zazdrość...

 • Proces ws. śmierci Michaela Jacksona: Łzy oskarżonego

  Oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona doktor Conrad Murray wzruszył się na sali sądowej podczas zeznań swoich pacjentów.

 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  ...ojciec jej syna (Spencera Michaela ur. 1997 r.) sprzedał ich sekstaśmę. W 2004 r. wyszła ponownie za mąż za hokeistę Cale’a Hulse’a, z którym ma syna - Hudsona (8 l.) i córkę - Stellę Monroe(...) w roli żony oraz matki. Jose Solano (Manny) Odszedł z serialu po dwóch sezonach w 1998 r. Od tamtej pory cały czas próbuje przypomnieć o sobie widzom małymi rolami w serialach. Później o Solano...

 • Co ujawni matka Jacksona?

  Na pierwszą rocznicę śmierci Michaela Jacksona ma się ukazać wspomnieniowa książka autorstwa Katherine Jackson - matki króla popu.