• Informacje na temat:

  żony paula mccartney

Artykuły na temat: żony paula mccartney
 • McCartney po raz trzeci na ślubnym kobiercu

  Sławny eks-Beatles, sir Paul McCartney, prawdopodobnie po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. Tym razem szczęśliwą wybranką jest jego partnerka Nancy Shevell.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Madonna się rozwodzi

  Jak poinformowała gazeta "The Times", 49-letnia piosenkarka skontaktowała się z Fioną Shackleton, która reprezentowała wcześniej w sądzie m.in. Paula McCartneya podczas jego głośnego rozwodu(...) czasu przechodzi kryzys. Od początku tego roku para rzadko była widywana razem publicznie. 39- letni Ritchie nie pojawił się u boku żony nawet na marcowej uroczystości włączenia Madonny w poczet...

 • Paul McCartney śpiewa dla żony

  Na początku lutego 2012 roku ma się ukazać nowy album Paula McCartneya. Na płycie znajdzie się m.in. miłosna piosenka napisana dla świeżo poślubionej żony.

 • Paul McCartney: Hołd dla zmarłej żony

  Paul McCartney, szykujący się na ciężką przeprawę rozwodową z Heather Mills (padły oskarżenia o fizyczną napaść ze strony byłego Beatlesa), nie zapomina o swojej pierwszej, nieżyjącej już żonie Lindzie. W 2007 roku ma pojawić się wyjątkowy kalendarz ze zdjęciami gwiazd rocka z lat 60. XX wieku autorstwa Lindy.

 • Paul McCartney usuwa ślady żony

  Rozstanie z żoną Heather Mills tak mocno zabolało Paula McCartney'a, że teraz były Beatles stara się usuwać z życia wszystkie rzeczy przypominające mu zakończone w maju czteroletnie małżeństwo. W swoim luksusowym domu w Londynie muzyk właśnie przeprowadził generalne przemeblowanie, pozbywając się przy okazji pamiątek po żonie.

 • 60. urodziny Paula McCartney'a

  Sir Paul McCartney kilka dni po swoim ślubie miał kolejny powód do świętowania. We wtorek, 18 czerwca, jeden z najsłynniejszych obecnie artystów na świecie skończył 60 lat. Rozpoczęcie siódmej dekady swojego życia eks-Beatles świętował tylko w towarzystwie swojej drugiej żony Heather na wyspie Cousine zlokalizowanej w archipelagu Seszeli.

 • McCartney: Charytatywnie na urodzinach

  Paul McCartney wystąpił na prywatnym przyjęciu urodzinowym żony pewnego amerykańskiego bankiera. Były Beatles zażądał honorarium w wysokości miliona dolarów i zlecił przekazanie całej sumy organizacji walczącej z minami przeciwpiechotnymi. Tymczasem już niedługo będziemy mogli zobaczyć Paula McCartney'a w Europie.

 • 15 lat temu zmarła Linda McCartney

  "Siedzisz na swoim pięknym ogierze rasy Appaloosa. Jest przyjemny wiosenny dzień. Galopujemy przez las. Hiacynty zakwitły, a niebo jest błękitne" - to były ostatnie słowa Paula McCartneya do umierającej żony. Linda McCartney odeszła 15 lat temu.

 • Nowe projekty Paula McCartney'a

  Paul McCartney wyda w tym roku nową płytę studyjną, a 8 maja trafi do sklepów dwukompaktowa kompilacja utworów "Wingspan", zarejestrowanych przez byłego Beatlesa w czasach, kiedy na koncertach wspierała go grupa Wings. Premierze drugiego z wydawnictw będzie towarzyszyć emisja filmu o zespole i jego soliście.

Wideo na temat: żony paula mccartney
 • Happy Poet

  "Happy Poet" to organiczna, z grubsza wegetariańska komedia o Billu, poecie, który oddał całe swoje serce, duszę i ostanie grosze, żeby otworzyć stoisko ze zdrową żywnością, czym zaskoczył swoich przyjaciół, a swoją pasją i błyskotliwością podbił klientów. Podtrzymywany na duchu przez grupkę pomocnych kolesi i dzięki dobrze zapowiadającemu się romansowi z jedną ze swoich klientek, Bill stara się zmienić coś w świecie... do momentu aż nieoczekiwane komplikacje wystawią jego nowe znajomości na...

 • Druhny

  Kiedy Annie odkrywa, że jej przyjaciółka jest zaręczona, stawia sobie za cel zostanie jej druhną. Chociaż nieszczęśliwie zakochana i bez grosza, Annie rzuca się w wir przygotowań, poznając pozostałe druhny, w tym swoją główną rywalkę (Helen) perfekcyjnie przygotowaną do wypełniania obowiązków, o których marzy Annie. Dzielnie stawiając czoła serii katastrof, Annie zdaje sobie sprawę, że to właśnie dzięki przyjaciółce, która zna ją najlepiej, cztery obce osoby na dobre odmienią jej życie.

 • Gorący towar

  Komedia akcji z udziałem Sandry Bullock i Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii.