• Informacje na temat:

  żony polskich sportowców

Artykuły na temat: żony polskich sportowców
 • Adamczyk odkrył sekret swojej żony?!

  Rozstanie Piotra Adamczyka (41 l.) i Kate Rozz (33 l.) jest już faktem. Aktor stara się unieważnić ślub kościelny. Na jaw wychodzą kolejne fakty z życia Katarzyny Gwizdały.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Gala Mistrzów Sportu: Pomylili żonę Kamila Stocha, Ewę Bilan, z inną kobietą?!

  Podczas transmisji Gali Mistrzów Sportu nie obyło się bez wpadki. Gdy mówiono o Kamilu Stochu, zamiast jego żony Ewy Bilan-Stoch realizator pokazywał widzom... Marcelinę Hulę, ukochaną Stefana Huli. Zdarzenia nie omieszkali skomentować internauci. Przy okazji docenili skromny, ale bardzo stylowy strój Ewy.

 • Cezary Pazura o żonie Roberta Lewandowskiego

  - To żona stoi za sukcesem Roberta Lewandowskiego - uważa Cezary Pazura. Aktor przyznaje, że choć nie ćwiczy bezpośrednio pod okiem Anny Lewandowskiej, to chętnie korzysta z jej rad. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jego zawodzie ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka.

 • Adam Małysz o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły. "Nie było widać po nim przygnębienia"

  Adam Małysz (40 l.) został poproszony o komentarz dotyczący kryzysu w małżeństwie Piotra Żyły (31 l.) i jego żony Justyny (31 l.). Dyrektor PZN stwierdził, że "nie będzie się wypowiadał na temat rodziny". Równocześnie zastrzegł, że "sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra".

 • Anna Lewandowska w show Natalii Siwiec?

  W dzisiejszych czasach prawdziwe gwiazdy nie chcą tylko bezczynnie świecić na firmamencie show-biznesu. Mają ambicję dzielić się z innymi tym, czym obdarzył je los.

 • Kamil Stoch zawdzięcza sukces żonie! Tak o niego dba!

  ...w karierze pana Kamila. Przed nim jednak kolejne wyzwania, które mogą jeszcze bardziej umocnić jego pozycję jednego z najlepszych polskich sportowców.  Już za niespełna miesiąc rozpoczyna się(...) pięknej żony oraz nie omieszkał dodać, że bardzo ją kocha.  Zresztą już wcześniej mówił, że małżeństwo bardzo dużo mu dało. Że dzięki żonie uzyskał spokój i może teraz cieszyć się skokami. Niektórzy na...

 • Przyczyny rozpadu małżeństwa Korzeniowskiego

  Pierwsze problemy w małżeństwie sportowca dostrzegła siostra żony pana Roberta, Sylwia, która zasugerowała przeprowadzkę do stolicy - donosi "Życie na gorąco". "Widujemy się jedynie w weekendy, gdy(...) koniec ubiegłego roku Robert wyprowadził się na dobre z domu, a wkrótce publicznie pokazał w towarzystwie nowej kobiety, żony aktora jednego z krakowskich teatrów. To z nią postanowił ułożyć sobie...

 • Bosacka dopięła swego? Lewandowski rezygnuje!

  W połowie zeszłego roku w polskich mediach zrobiło się niezłe zamieszanie, które zapoczątkowała Katarzyna Bosacka. Słynna prowadząca poradnikowy program "Wiem, co jem" w TVN zamieściła w sieci mocny(...) najważniejsze.  Czyżby słowa Katarzyny dotarły do Roberta i jego żony i ruszyły ich sumienia? Tego nie wiadomo. Ale wiadomo za to, że piłkarz zrezygnował właśnie z przedłużenia kontraktu...

 • Mąż Anny Przybylskiej z nowym pomysłem na karierę! Został...

  Piłkarz ogłosił, że w tym roku schodzi z boiska i chce skupić się na życiu rodzinnym i opiece nad chorą żoną. Oczywiście Jarek raczej nie zamierza siedzieć cały czas w domu. W końcu na rodzinę trzeba jakoś zarobić. Sportowiec nie powinien mieć z tym jednak większych problemów. Okazuje się, że Bieniuk postanowił pójść w ślady swojej znanej żony i również zaczął działać w branży reklamowej...