• Informacje na temat:

  żony skoczków narciarskich

Artykuły na temat: żony skoczków narciarskich
 • Adam Małysz przytył 17 kilogramów! Wraca do skoków narciarskich?!

  ...prowadzi stabilne życie u boku swojej ukochanej żony i córki. Małysz zdradził w ostatnim wywiadzie, że przytył 17 kilogramów, choć wciąż sport jest dla niego ważny. Były skoczek ujawnił również, czym będzie się teraz zajmował w naszej Kadrze Narodowej w skokach narciarskich. (Dzień Dobry TVN / x-news) Wygląda na to, że czeka na niego naprawdę poważne zadanie!

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • Adam Małysz szczerze o ślubie córki! "Mam nadzieję, że szybko nie zostanę dziadkiem"!

  Niedawno okazało się, że ukochana córka Adama Małysza (41 l.) i jego żony, Izy, wychodzi za mąż. Do tej pory były skoczek narciarski nie zabierał głosu w tej sprawie, ale w końcu przerwał milczenie!

 • Justyna Żyła pokazała zdjęcie z sesji do programu! Kusi wdziękami w skąpej sukience!

  Justyna Żyła (30 l.) niedawno potwierdziła, że weźmie udział w kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Teraz pochwaliła się zdjęciem z sesji do tanecznego show. Trzeba przyznać, że takiej odsłony byłej żony skoczka narciarskiego Piotra Żyły (31 l.), jeszcze nie widzieliśmy!

 • Aleksander Zniszczoł wziął ślub z ukochaną! Na weselu bawił się Adam Małysz z żoną Izą

  Niedawno odbył się ślub skoczka narciarskiego Aleksandra Zniszczoła (23 l.) i jego ukochanej Magdaleny, siostry żony Piotra Żyły. Na uroczystości gościli m.in. Adam Małysz (39 l.), który jest kuzynem panny młodej, oraz Izabela (38 l.). Żona "Orła z Wisły" prezentowała się świetnie w zwiewnej sukni we wzory, a jeśli chodzi o dyrektora sportowego kadry polskich skoczków, to trudno nie zauważyć, że...

 • Adam Małysz o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły. "Nie było widać po nim przygnębienia"

  Adam Małysz (40 l.) został poproszony o komentarz dotyczący kryzysu w małżeństwie Piotra Żyły (31 l.) i jego żony Justyny (31 l.). Dyrektor PZN stwierdził, że "nie będzie się wypowiadał na temat rodziny". Równocześnie zastrzegł, że "sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra".

 • Dramat Michała Wiśniewskiego! "Żona nie chce mieć ze mną dzieci"

  Michał Wiśniewski to osoba wyjątkowo rodzinna. Do tej pory ma na koncie trzy nieudane małżeństwa i czworo dzieci z dwoma żonami.  Od kilku lat gwiazdor jest szczęśliwym mężem czwartej żony, Dominiki Tajner.  Córka słynnego trenera skoczków narciarskich z poprzedniego związku ma syna Maksymiliana.  Ukochany jedynak najwyraźniej zaspokoił w pełni macierzyńskie pragnienia Dominiki, bo 40-latka nie...

 • Dominika Tajner i Michał Wiśniewski jednak się nie rozwiodą? Pomoże... dziecko?

  ...właśnie tata Dominiki, były trener skoczków narciarskich i prezes PZN, oświadczył im kilka dni temu, że zostanie... ojcem! Jego partnerka Izabela Podolec (29 l.), z którą związany jest od 8 lat, spodziewa(...)Nie stygną emocje w domu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Po 7 latach swojego czwartego już małżeństwa, piosenkarz, ku osłupieniu żony, złożył pozew rozwodowy. I chociaż twardo trzyma się...

 • Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z drugą i trzecią żoną Michała Wiśniewskiego

  ...za 20 lat. - Wiem na pewno, że to jest facet, z którym chcę się zestarzeć - wyznaje "Rewii" Dominika Tajner. Córka byłego trenera naszych skoczków narciarskich zapewnia, że jej małżeństwo oparte jest na prawdziwej miłości. Natomiast to, że jej ukochany miał wcześniej aż trzy żony, nie stanowiło dla niej problemu. - Jak się kocha, to nie liczy się ani byłych partnerek, ani pieniędzy. Nie miałam...

 • Bosacka ostro o Żyle! "Nazwisko nie wystarczy"

  ...- bardzo znane żony skoczków narciarskich - one tak wybuchają, zanikają i tyle. Pewnie jest taka potrzeba rynku" - wyznaje w rozmowie z jastrzabpost.pl Bosacka. Prowadząca "Co nas truje?" uważa, że ma...

Wideo na temat: żony skoczków narciarskich
 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?