• Informacje na temat:

  żony starszego

Artykuły na temat: żony starszego
Wideo na temat: żony starszego
 • "M jak miłość": Odcinek 1421.

  odkrywa, że Anka oszukała jednego z jego klientów, starszego kolekcjonera. Tymczasem Paweł nadal próbuje odzyskać Julkę, a Kinga przekonuje w końcu dziewczynę, by wróciła do pracy w bistro. W Grabinie cała rodzina namawia Natalię, by zgodziła się porozmawiać z Frankiem, który uparcie twierdzi, że jest niewinny i wcale żony nie zdradził.

 • Najdłuższa podróż

  Ekranizacja najnowszej książki Nicholasa Sparksa, autora: "Pamiętnika", "Listu w butelce", "I wciąż ją kocham" i "Nocy w Rodanthe". Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do...

 • Izabella St. James: To przykre i niesprawiedliwe nazywać mnie prostytutką!

  Izabella St. James, były króliczek Playboya i uczestniczka programu "Żony Hollywood", opowiedziała w wywiadzie o plotkach na temat jej związku z Hugh Hefnerem. "Hefner był moim chłopakiem, rozumiem(...) dlatego, że miała starszego oraz bogatego partnera! Jak w takim razie należałoby ją nazwać? (Agencja TVN/x-news)

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: żony starszego
 • Re: "Klan": Halszka wpadnie na oszustwie!

  Ten Bolek to idiota, ma taką piękną i fajną żonę, a się bierze za dmuchanie takiego koczkodana wrednego i starszego od żony.

 • Re: Grzech Fatmagül

  Zgdzam się, Rahmi z jednej strony zapewne boi się żony, z drugiej zaś są dzieci, które mógłby stracić. Jeśli zaś chodzi o Mukaddes, to można jej nie lubić, ale naprawdę wiele wnosi do serialu, powiedziałabym wręcz, że odgrywa kluczową rolę. Ukazuje mentalność ludzi, to, że nawet kobieta-kobiecie nie jest równa, obowiązuje prawo starszego, najmłodsze kobiety w rodzinie nie mają prawie żadnych