• Informacje na temat:

  żony znanych polityków

Artykuły na temat: żony znanych polityków
 • Związki polityków z serialami i telewizją

  ...odtwarzała rolę żony szeryfa Amy Kane w "W samo południe" u boku Gary'ego Coopera. Za rolę Lindy Nordley w filmie "Mogambo" otrzymała nagrodę Złotego Globu oraz nominację do Oscara za drugoplanową rolę(...) programu satyrycznego "Kwartał Wieczorny", w którym kabareciarze drwią z polityków. W 2003 roku kabaret przekształcił się w Studio, a Zełenski stał się coraz bardziej popularny, nie tylko tworząc produkcje...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Jakie tajemnice skrywa pupa żony Liroya? Znany rumpolog "demaskuje" modelkę Joannę Krochmalską!

  ...60-letni Kazimierz Olszewski przyjrzał się pośladkom żony Liroya (44 l.) i "zdemaskował" modelkę na łamach jednego z tabloidów...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Jacek Borkowski: Nie chodzę na grób żony, bo już nic tam nie załatwię

  Jacek Borkowski (58 l.) dwa lata po śmierci żony Magdy próbuje "przygotować dwójkę swoich dzieci do życia". Sam też szuka miłości. Pytany, dlaczego nie odwiedza grobu małżonki, tłumaczy, że "niczego już tam nie załatwi".

 • Bob Hoskins nie żyje

  Znany angielski aktor Bob Hoskins zmarł w środę, 30 kwietnia, na zapalenie płuc. Miał 71 lat.

 • Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" startuje do Sejmu! Jest kandydatem Platformy Obywatelskiej

  Udział w programie „Rolnik szuka żony” otworzy Pawłowi Szakiewiczowi (28 l.) drzwi do kariery polityka? Niewykluczone, bowiem startuje on w tegorocznych wyborach parlamentarnych z list Platformy Obywatelskiej!

 • Kontrowersyjna szopka uszkodzona

  Prasa brytyjska w poniedziałek, 13 grudnia, poinformowała o uszkodzeniu kontrowersyjnej szopki bożonarodzeniowej, wystawionej w londyńskim Gabinecie Figur Woskowych Madame Tussaud. Józef miał w tej szopce rysy piłkarza Davida Beckhama, a Maria - jego żony Victorii.

 • Romansuje z polityką

  .... Zresztą są chyba tylko trzy osoby na tej planecie, które wiedzą co wydarzy się w kolejnym sezonie „Żony idealnej”. Mogę jedynie powiedzieć że ten sezon będzie rewelacyjny, a kolejne wydarzenia rzucą...

 • Kontrowersyjna szopka

  Gniewną reakcję przedstawicieli kościołów Wielkiej Brytanii wywołała tegoroczna bożonarodzeniowa scena w słynnym londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud - pisze środowy "The Times". Józef ma w niej rysy piłkarza Davida Beckhama, Maria - jego żony Victorii. Zastrzeżenia ma też Watykan.