• Informacje na temat:

  zooey deschanel aktorka

Artykuły na temat: zooey deschanel aktorka
 • Zooey Deschanel

  ...(ur. 17 stycznia 1980 w Los Angeles) – amerykańska piosenkarka i aktorka.

 • "Fallinlove2nite" Prince w duecie z Zooey Deschanel!

  W sieci pojawił się już najnowszy singel słynnego Prince'a. W utworze "Fallinlove2nite" gościnnie występuje popularna aktorka i wokalistka Zooey Deschanel, gwiazda serialu "Jess i chłopaki".

 • "Jess i chłopaki": Zooey Deschanel jest w ciąży!

  Aktorka Zooey Deschanel, czyli Jessica Day z "Jess i chłopaków", oraz jej partner, Jacob Pechenik, spodziewają się pierwszego potomka.

 • Deschanel bała się swojej siostry

  Zooey Deschanel dorastała w przekonaniu, że jej siostra jest kosmitką, która chce ją zabić.

 • Często się tłumaczy

  Dr Temperance Brennan jest antropologiem. Powtarza, że lepiej rozumie martwych, niż żywych. Grająca ją Emily Deschanel często musi się tłumaczyć, dlaczego nie wie tego, co wie jej bohaterka.

 • Marzy o inteligentnym mężczyźnie

  Zooey Deschanel nie jest wymagająca. Amerykańska aktorka i piosenkarka marzy o mężczyźnie, który będzie jej imponował inteligencją i będzie potrafił ją rozśmieszyć. 32-letnia gwiazda otrząsnęła się już po rozwodzie z Benem Gibbardem.

 • Zarobiła najwięcej wśród gwiazd TV

  ..., zajęła miejsce trzecie (15 mln dolarów). Na liście znalazły się również gwiazda "Rockefeller Plaza 30" Tina Fey, Mariska Hargitay z "Prawa i porządku", a także Zooey Deschanel, gwiazda serialu "Jess(...)Redaktorzy magazynu "Forbes" zbadali dochody żeńskich gwiazd telewizji i 40-letnia kolumbijska piękność, zdobyła pierwsze miejsce w rankingu z 19 milionami dolarów na koncie. W ciągu roku aktorka...

 • Aktorka i muzyk w separacji

  Zaledwie dwa lata po ślubie aktorka Zooey Deschanel i jej mąż Ben Gibbard ogłosili separację. "To była ich wspólna decyzja" - tłumaczą znajomi pary.

 • Baby boom w show-biznesie

  ...przybycia bociana. W roli rodziców za kilka miesięcy zadebiutują Benedict Cumberbatch i jego narzeczona Sophie Hunter. Niedawno donosiliśmy, że gwiazda "Kości" Emily Deschanel spodziewa się drugiego dziecka. Wydaje się, że jej młodsza siostra, Zooey Deschanel, pozazdrościła jej odmiennego stanu i także zdecydowała się na macierzyństwo. - Jacob (Pechenik, partner Zoey - przyp. red.) i ja nie możemy...

 • Znalazła nową miłość

  Zooey Deschanel szybko znalazła pocieszenie po rozwodzie z Benem Gibbardem. W trakcie imprezy promującej film "Magic Mike" w Los Angeles pojawiła się u boku scenarzysty Jamiego Lindena.

Zdjęcia na temat: zooey deschanel aktorka
Wideo na temat: zooey deschanel aktorka
 • 500 dni miłości

  Tom jest niepoprawnym romantykiem. Wierzy, że nawet w obecnych cynicznych czasach prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Niestety Summer nie podziela jego zdania. To nie przeszkadza Tomowi walczyć o uczucia dziewczyny. Jest jak współczesny Don Kichote... marzyciel próbujący osiągnąć nierealne cele. Po jakimś czasie nie jest zakochany w Summer, tylko w idealizowanym obrazie dziewczyny, który sam stworzył. Historia zaczyna się w dniu gdy piszący teksty na kartki z życzeniami Tom (Joseph...

 • Stary, kocham Cię

  "Stary, kocham cię" to najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.