• Informacje na temat:

  zorganizować imprezę

Artykuły na temat: zorganizować imprezę
 • Tomson z Afromental znów zajmie się rozkręcaniem imprez! A miał zostać prawnikiem

  ...akcji, dzięki której każdy może zostać ‘szefem’ jednego z czterech klubów w Polsce i zorganizować imprezę swoich marzeń. Tym razem uczestnikom będziemy pomagać razem z Jankesem” – zdradza Tomson i jednocześnie zaprasza wszystkich chętnych na stronę projektu, gdzie można wysyłać zgłoszenia do konkursu.  Jak przyznaje sam „pan ambasador”, w zeszłym roku udało się zorganizować cztery niezapomniane...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Ciężarna Weronika Marczuk wyprawiła huczną imprezę! Sensacyjne zdjęcia!

  Weronika Marczuk (48 l.) wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Na Instagramie podzieliła się właśnie fotkami z baby shower. Widać już spory brzuszek!

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • Agnieszka Szulim świętuje zaręczyny z milionerem! Tłumy wpływowych gwiazd na imprezie!

  Kilka tygodni temu Piotr Woźniak-Starak na balu TVN postanowił oświadczyć się swojej ukochanej celebrytce. Aga był wniebowzięta, bo przez kolejne dni media plotkarskie mówiły tylko o niej. Niestety, na imprezie stacji nie było rodziców miliardera i bliskich znajomych pary, dlatego zakochani postanowili zorganizować dla nich imprezę! Trzeba przyznać, że nie zaprosili tam byle kogo. Aga...

 • Włoska aktorka skazana. Udawała chorą

  Znana włoska aktorka Ornella Muti została skazana na 8 miesięcy więzienia za to, że przedstawiła w teatrze fałszywe zaświadczenie lekarskie o chorobie. Będąc na zwolnieniu, pojechała do Rosji na imprezę zorganizowaną przez Władimira Putina.

 • Ciężarna Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Zorganizowała warsztaty. A to nie wszystko

  W przyszłym roku, a konkretniej w okolicach kwietnia, Anna Lewandowska (31 l.) zostanie mamą po raz drugi. Ciąża jej służy i dodaje energii! Trenerka nie zwalnia tempa. Ostatnio zorganizowała warsztaty dla ciężarnych i pojawiła się na imprezie promocyjnej jednej z koleżanek.

 • Luxfest 2014 w Krakowie odwołany

  Zaplanowany na 4 października w Teatrze Łaźnia Nowa w Nowej Hucie Luxfest 2014 nie odbędzie się - powodem jest bardzo słaba sprzedaż biletów.

 • Książę Harry odwołał imprezę urodzinową ze względu na Kate!

  ...zabraknąć na jego imprezie urodzinowej! Choć czekał na ten dzień od dawna, postanowił, że przełoży uroczystość Harry chce ją zorganizować dopiero wtedy, gdy bratowa zdecydowanie lepiej się poczuje i będzie...

 • Wręczono nagrody festiwalu filmowego "Ale Kino!"

  Złote Koziołki - główne nagrody 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! otrzymały obrazy: "Daleko, daleko", "Głos pozbawionych głosu", "Bursztynowy amulet" i "Noc ponchongasów". Werdykt ogłoszono w sobotę, 6 grudnia, w Poznaniu.

Zdjęcia na temat: zorganizować imprezę
Wideo na temat: zorganizować imprezę
 • „M jak miłość”: Baby shower dla Natalki!

  Natalka ma fatalny humor, ale jej siostra wpadła na wspaniały pomysł – przy okazji urodzin Anny zorganizuje młodej mamie prawdziwy baby shower, czyli przyjęcie z prezentami dla nienarodzonego jeszcze dzidziusia. Ponieważ jest to wydarzenie tylko dla kobiet, serialowi mężczyźni muszą zorganizować sobie alternatywną imprezę.

 • Jan Dąbrowski zdradził, co dostali z Sylwią podczas baby shower!

  Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz w niedziele zorganizowali ostatnią imprezę przed narodzinami dziecka, czyli baby shower. Na uroczystość zaprosili najbliższych przyjaciół i rodzinę. Młody YouTuber podczas rozmowy z nami zdradził, jak się bawili i jakie prezenty dostali.

 • Sylwia Gliwa: Nie wróżę sobie. Do wróżki chodzą osoby chcące skupić na sobie uwagę

  Aktorka nie wierzy w przepowiadanie przyszłości, nigdy nie bierze więc udziału w andrzejkowych wróżbach. Nie uznaje także chodzenia do wróżek. Chętnie natomiast uczestniczy w imprezach z okazji imienin Andrzeja. Ma też nadzieję, że jej znajomy o tym imieniu zorganizuje w tym roku tego typu zabawę.

Dyskusje na temat: zorganizować imprezę
 • Re: #10YearChallenge: Jak zmieniły się gwiazdy?

  Jureczek sobie gra ale imprezę zorganizować i zapłacić za wszystko musi miasto. Ale interes nie ma co

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  sukces odniosła panna Viki nie pan prezes TVN. A jak zdecydowali się zorganizować imprezę, no to trudno żeby nie raczyli przestrzegać standardów. Do sukcesów można też zaliczyć ogromne poparcie Polaków dla Viki, nie dla pana Prezesa. żeby było jasne. A co do uderzania i plucia, zajęła się już tym H i s z p a n i a. Jak wiesz, lubią nas w s z ę d z i e.