• Informacje na temat:

  zula model

Artykuły na temat: zula model
 • Zula Walkowiak (21 l.) z pierwszej edycji "Top Model" poszukiwana jest przez policję listem gończym. Choć na Facebooku precyzyjnie informuje, gdzie obecnie przebywa, dla funkcjonariuszy nadal jest nieuchwytna.

 • "Top Model": Pot, łzy i... szpilki

  Piękne dziewczyny, cudowne stroje, ostre i profesjonalne jury - to podstawy sukcesu programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Mariusz Pujszo wygrał w sądzie z Zulą W.!

  Warszawski sąd nie dał wiary słowom modelki znanej z programu "Top Model" Zuly W. (22 l.) i oczyścił reżysera Mariusza Pujszo (57 l.) z zarzutów.

 • Polska Noc w Cannes

  "Luksus i piękno" - tak zatytułowana jest impreza promująca Polskę podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes. Już 18 maja na plaży Hotelu Carlton ponad 800 gości będzie podziwiało m.in. pokaz kolekcji Teresy Rosati.

 • Seksafera: Zula Walkowiak poszukiwana przez policję!

  Przeciwko Zuli Walkowiak w warszawskim sądzie toczy się proces karny. Niestety, policja ma trudność ze znalezieniem modelki.

 • ..."Bardzo mi zaszkodziło to, co powiedziała Zula W. Będę walczył o swoje prawa do końca" - zapowiada Mariusz Pujszo.

 • Seksafera: Pujszo pozywa Zulę Walkowiak za "alfonsa"

  Przypomnijmy: modelka, znana z pierwszej edycji show "Top Model", na swoim profilu nazwała reżysera "alfonsem", twierdząc, iż jest on zamieszany w głośną seksaferę. Dziewczyna dwa lata temu zaproszona została przez Pujszo do Cannes - tam reżyser wraz z innym mężczyzną miał robić zdjęcia modelkom przy basenie, w tym jej. "Później się zamykali w pokoju i najprawdopodobniej oglądali i wysyłali...

 • Zula W., była uczestniczka telewizyjnego show "Top model", została aresztowana. W zatrzymaniu uczestniczył prywatny detektyw Arkadiusz Andała, którego mocodawcami są Mariusz Pujszo i producent filmowy Jacek Samojłowicz.

 • Zula w programie erotycznym

  Znana z programu "Top Model. Zostań modelką" Zula Walkowiak poprowadzi program erotyczny.

 • Top Modelka w szpitalu!

  Zula Walkowiak , jednak z uczestniczek programu "Top Model" , trafiła do szpitala. Dziewczyna spadła ze schodów w swoim rodzinnym domu.

Zdjęcia na temat: zula model
Wideo na temat: zula model
 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Pierwszy raz

  Lekka i bezpretensjonalna komedia młodzieżowa, która nawiązuje klimatem do kinowych hitów "Cała ona", "American Pie" i "Wredne dziewczyny". Nieśmiały pierwszak Victor (Devon Werkheiser) zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya (Scout Taylor-Compton) gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania...