• Informacje na temat:

  zuza modelka

Artykuły na temat: zuza modelka
 • Zuza modelką!

  Już wkrótce córka Kostka - Zuza - będzie miała szansę zagrać w reklamie i być może spełni się jej marzenie o modelingu. Cennych rad udzieli jej poznana w agencji - doświadczona modelka - Ksenia(...) światowych wybiegów, jak Anja Rubik czy Zuza Bijoch.

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • Zuza Kołodziejczyk o "Top Model": Program serwuje sezonowych celebrytów

  Zuza Kołodziejczyk (25 l.), która wygrała pięć lat temu "Top Model", uważa, że program nie pomaga w karierze. Producentom show modelka nie szczędzi gorzkich słów!

 • To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.

 • "Na Wspólnej": Zuza zostanie modelką!

  Zanim zdąży się zorientować, będzie pozowała do zdjęć. Kilka dni później Zuza odbierze telefon i dowie się, że ma przyjść na spotkanie w sprawie kontraktu. Gdy zjawi się w firmie architektonicznej(...) dziewczyna wróci do domu, gdzie mąż i Ula będą czekać z uroczystym obiadem. Zuza wyjaśni im, że niestety tym razem się nie udało. Jednak chwilę później rozdzwoni się jej telefon. Kobieta, z którą Hoffer...

 • Została "Top Model"!

  Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model. Zostań modelką".

 • "Barwy szczęścia": Czy Zuza wpadnie w anoreksję?

  Wzburzona Edyta robi awanturę Kostkowi i nie zgadza się na to, by Zuza kontynuowała karierę modelki. Kostek uspokaja ją, że córka jest rozsądna i nie zrobi żadnego głupstwa. Czy aby na pewno?

 • Kto wygra 2. edycję "Top Model"?

  Już w środę, 7 grudnia, poznamy zwyciężczynię drugiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Celebrytka i modelka, Karolina Dryl, powraca w rodzinne strony, czyli do Barczyna, aby wypromować swoją książkę o odchudzaniu. Organizuje też casting,...

 • Wielkie zmiany! Mężczyźni w "Top Model"!

  W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji programu "Top Model". Tym razem twórcy programu szukają nie tylko pięknych dziewczyn, które chcą zostać modelkami, ale również... przystojnych mężczyzn.

Zdjęcia na temat: zuza modelka
Wideo na temat: zuza modelka
 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1801-1805.

  Kajtek jest świadkiem zażyłości Sabiny i Tomka. Zawiedziony zachowaniem matki zaczyna martwić się o jej małżeństwo. Zuza (Anna Adamus) marzy o sławie modelki… Nieświadoma, że za naiwność płaci się w tej branży życiem. Co spotka nastolatkę w Afryce – gdy wyjedzie z agencją? Tuż po przylocie Karolina (Magdalena Łaska) zapowie modelkom, że mają spotkać się z lokalnymi biznesmenami, na przyjęciu

 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2330.

  jego dług cały czas rośnie… Wieczorem Tomek zjawia się u brata. W łazience zauważa bardzo drogi pierścionek Elżbiety… Zuza jest bardzo przejęta - ma dziś sesję zdjęciową z topowym polskim fotografem. Na

 • Relacja Zuzanny Bijoch z... matury

  Kamery towarzyszyły modelce Zuzannie Bijoch podczas matury z angielskiego w I LO im. Kopernika w Katowicach. "Myślałam, że będę zestresowana, a jakoś tak wszystko mija miło i przyjemnie" - przyznała 18-latka. Jej tata, Marian Bijoch, dodał: "Wiedzieliśmy, na co Zuzię stać, ważne było tylko, żeby w tym czasie nie miała żadnych zleceń". (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: zuza modelka