• Informacje na temat:

  zuzanna grabowska

Artykuły na temat: zuzanna grabowska
 • Zuzanna Grabowska urodziła. Andrzej Grabowski ruszył z pomocą!

  Zuzanna Grabowska (35 l.) może liczyć na pomoc taty...

 • Paweł Domagała: Jego teściem jest Andrzej Grabowski

  Paweł Domagała ("O mnie się nie martw", "Wkręceni") miał zaledwie 15 lat, kiedy telewizja Polsat wyemitowała 1. odcinek "Świata według Kiepskich". Nie przypuszczał wtedy, że Andrzeja Grabowskiego, grającego główną rolę w uwielbianym przez widzów sitcomie, będzie nazywał... tatą!

 • Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: Nietypowa rocznica!

  Paweł Domagała (35 l.) ma za co dziękować. Jego żona to prawdziwy skarb...

 • Paweł Domagała: Zięć Andrzeja Grabowskiego

  O przychylność przyszłego teścia walczył dłużej niż o miłość jego starszej córki.

 • Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska meblują się!

  Paweł Domagała (32 l.) po tym, jak zyskał popularność dzięki roli w serialu "O mnie się nie martw" kupił mieszkanie w Warszawie i wraz z partnerką Zuzanną Grabowską (córka Andrzeja Grabowskiego) odwiedza sklepy z wyposażeniem wnętrz, szukając modnych i stylowych dodatków.

 • Nowe romanse w "Na dobre i na złe"

  W najbliższym, już 230. odcinku "Na dobre i na złe", widzowie poznają dwójkę nowych bohaterów serial u. Oboje będą młodzi, atrakcyjni i... zrobią wszystko, by rozkochać w sobie lekarzy z Leśnej Góry! W jednym z odcinków filmu wystąpi Zuzanna Grabowska - córka znanego aktora Andrzeja Grabowskiego.

 • Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała na premierze!

  Zuzanna Grabowska (34 l.) i Paweł Domagała (34 l.) są małżeństwem od pięciu lat. Aktorska para w przeciwieństwie do wielu swoich kolegów i koleżanek z branży niezwykle rzadko bywa razem na salonach. Ostatnio pojawili jednak na premierze spektaklu w Teatrze Kwadrat. Uwagę wielu zwrócił nieco zaokrąglony brzuszek córki "Ferdka Kiepskiego". Czyżby w taki sposób chcieli nam zakomunikować radosną...

 • Grabowski jesienią w Czwórce

  W jesiennej ramówce Czwórki pojawią się m.in. "Kroniki Andrzeja Grabowskiego z Alwernii", amerykański program "Ryzykanci" oraz nowe odcinki "małej Czarnej".

 • Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała zostali rodzicami. Wielka radość w domu Andrzeja Grabowskiego

  Klan Grabowskich niedawno się powiększył. Zuzanna Grabowska (35 l.) cieszy się z narodzin drugiej córki, ale macierzyństwo musi połączyć z zobowiązaniami zawodowymi. Podobnie jak jej mąż, Paweł Domagała (34 l.). Zakochani cieszą się z narodzin dziewczynki, podobnie zresztą jak Andrzej Grabowski (66 l.), który znów został dziadkiem.

 • Andrzej Grabowski "chory z urojenia"

  Już 17 września w Teatrze 6. piętro w Warszawie zobaczymy spektakl "Chory z urojenia" Moliera z główną rolą Andrzeja Grabowskiego.

Zdjęcia na temat: zuzanna grabowska
Wideo na temat: zuzanna grabowska
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Carte Blanche

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi...

Dyskusje na temat: zuzanna grabowska