• Informacje na temat:

  zwiastun polski księżyc

Artykuły na temat: zwiastun polski księżyc
 • Disney+: Nowe seriale: "She Hulk", "Ms. Marvel", "Moon Knight". Ewan McGregor powróci jako Obi-Wan

  ..." koncentruje się wokół przygód Marca Spectora, byłego Marines, którego od śmierci ratuje bóstwo księżyca o imieniu Khonshu. Moon Knight pod osłoną nocy walczy z przestępcami. Pomysłodawcami tej(...) zwiastun. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już...

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ...świętować będzie przeprowadzenie 250. rewolucji! Dziewiętnasta edycja ponownie zaskoczy królową polskiej kuchni, która dotrze w każdy zakamarek Polski, ratując gastronomiczne biznesy. Czy i tym razem sprosta nowym wyzwaniom? Już od dziewięciu lat Magda Gessler przemierza kulinarną mapę Polski. W nadchodzącym sezonie zrewolucjonizuje między innymi wyjęty z czasów PRL "Paradiso" pod...

 • Przybylska uwodzi w zwiastunie "Biletu na Księżyc"

  8 listopada na ekrany kin trafi "Bilet na Księżyc" w reżyserii Jacka Bromskiego. Nowy obraz twórcy "U Pana Boga za piecem" i "Uwikłania" to pełna ciepła i humoru opowieść o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu.

 • Ujarzmiona bestia 3D

  "Robert Zemeckis wreszcie ujarzmił bestię" - tak Karolina Pasternak na stronach INTERIA.PL rozpoczyna recenzję filmu "Opowieść wigilijna". O co chodzi? O... technikę 3D.

 • Jak pokonać "Niezniszczalnych"?

  Prawdziwi mężczyźni czy prawdziwe kobiety? Królowa komedii romantycznych Jennifer Aniston ("Tak to się teraz robi"), legenda europejskiego kina Romy Schneider ("Inferno - niedokończone piekło") i wschodząca gwiazda hiszpańskiego kina Elena Anaya ("Wyspa zaginionych") spróbują powalczyć w tym tygodniu o względy kinowych widzów z "Niezniszczalnymi" Sylvestra Stallone'a.

 • Ani thriller, ani melodramat

  "To nie jest ani thriller, ani melodramat: to jest almodowar - coś znacznie większego i piękniejszego" - tak o nowym filmie hiszpańskiego reżysera "Przerwane objęcia" pisze jeden z polskich krytyków.

 • "Dwa Brzegi": Co w tym roku?

  Kolejna edycja festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą odbędzie się od 28 lipca do 5 sierpnia. Hasło tegorocznej imprezy to "Filozofia buntu". Widzowie spotkają się między innymi z Markiem Kondratem, Markiem Koterskim i Fridrikiem Thornem Fridrikssonem.

 • Legenda tańca według Wendersa

  Jeszcze w październiku do kin trafi "Pina" - najnowszy pełnometrażowy film Wima Wendersa, zrealizowany w technice 3D. Dzieło jest hołdem złożonym przez niemieckiego reżysera ikonie tańca, choreografce i jego wieloletniej przyjaciółce - Pinie Bausch.

 • Fragmenty "Przed świtem": Bella w ciąży

  W sieci pojawiły się urywki finałowego zwiastuna najnowszej części filmowej sagi "Zmierzch"! Zobacz pierwsze momenty niepublikowanych nigdy wcześniej scen!