• Informacje na temat:

  zwiastun tvp

Artykuły na temat: zwiastun tvp
 • Basia Kurdej-Szatan jako sekretarka z PRL-u? Tak TVP promuje "Kocham cię, Polsko"

  Żartobliwe dialogi, nieco groteskowa konwencja, nawiązania do kultowych polskich komedii - w ten sposób twórcy "Kocham Cię, Polsko!" zapraszają do oglądania najnowszej edycji programu. Właśnie pojawiły się zwiastuny.

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

 • "Blondynka": Joanna Moro znów zatańczy

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

 • "Anna German": Ucieczka do Kazachstanu

  Zobacz zwiastun drugiego odcinka serialu "Anna German", który robi furorę w telewizyjnej Jedynce.

 • W Boże Narodzenie TVP jak co roku planuje wyemitowanie specjalnego odcinka „Rolnik szuka żony”. Tym razem będzie jeszcze bardziej wyjątkowo niż zwykle, bowiem na kanapie zasiądą uczestnicy wszystkich trzech edycji.

 • Anna German jako studentka geologii. Zobacz zapowiedź!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć zwiastun i zdjęcia zapowiadające trzeci odcinek robiącego furorę serialu "Anna German".

 • "Korona Królów": Jacek Kurski: Śmieszą mnie porównania serialu do "Gry o tron"

  ...zwiastun serialu, który spotkał się z krytyką ze strony internautów. Zarzucali mu słabe wykonanie i negatywnie powrównywali do "Gry o tron". Trailer szybko został usunięty z sieci i powrócił(...) Wirtualnymmediom.pl Jacek Kurski, prezes TVP. - W tych okolicznościach uważam za wielki misyjny sukces Telewizji Polskiej, że udało się podjąć taką produkcję i wobec ograniczonych funduszy...

 • Miłość przeklęta, czyli "Lektor" w TVP

  "Lektor" to opowieść o zaskakującej relacji dojrzałej kobiety, skrywającej mroczny sekret z przeszłości i młodego chłopaka. Za główną rolę w tym filmie Kate Winslet otrzymała w 2009 roku Oscara. Film będzie można obejrzeć w piątek, 9 marca, o godzinie 22:05, na antenie TVP1.

 • Konkurs: Wygraj powieść autorki scenariusza "Prawa Agaty"!

  Frankowskiej. Książkę promuje filmowy zwiastun, w którym w główną bohaterkę - Zośkę - wciela się Anna Karczmarczyk ("Galerianki", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!"), a w jej przyjaciół Maciej Radel(...). O autorce Karolina Frankowska zadebiutowała jako scenarzystka serialu "Kryminalni". Stworzyła już dwa autorskie seriale - "Nowa" i "Prawo Agaty" - a na jesieni na antenie TVP pojawi się kolejny...

 • Alicja na wyłączność

  Po wakacjach widzów telewizji czeka dużo nowości. Pojawi się wiele interesujących programów. Jednym z nich stać się może nowy, autorski program Alicji Resich-Modlińskiej o intrygującym tytule "Na wyłączność", który prezentować będzie TVP 2.

Wideo na temat: zwiastun tvp
 • „Korona królów”: Oficjalny zwiastun

  . Perypetie bohaterów przybliżą widzom owiany mitami wiek XIV. Władza, polityka i miłość na dworze Kazimierza Wielkiego tylko na ekranach TVP!

 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1660

  Kasia odzyskuje powoli siły, w szpitalu odwiedza ją pozornie zatroskana Alicja Przez aferę z jadem kiełbasianym Borys musi zamknąć sklep, a Basia i Róża przeczuwają, że przez złą renomę Feel Good straci na zawsze zaufanie klientów. Marta angażuje się w promocję filmu Pawła, przy okazji spotkania z dziennikarzem TVP Kultura otrzymuje propozycję ciekawej pracy w redakcji w Białymstoku. Tymczasem

 • Zaginiona

  Pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek świata - Amandą Seyfried ("Mamma Mia", "Wyścig z czasem"). Gdy siostra Jill ginie bez śladu, zrozpaczona dziewczyna jest przekonana, że porwał ją psychopata, którego ofiarą sama padła rok wcześniej. Policja nie podziela jej obaw, podejrzewając Jill o zbyt bujną wyobraźnią lub zaburzenia osobowości. Zdeterminowana, a wkrótce też poszukiwana przez...

Dyskusje na temat: zwiastun tvp