• Informacje na temat:

  zwiastuny komedia

Artykuły na temat: zwiastuny komedia
 • Zwiastuny seriali z Comic Con 2017, których nie możecie przegapić

  Mamy dla was najlepsze zwiastuny i parę ciekawych informacji z tegorocznego San Diego Comic Con. Co wydarzy się w drugim sezonie "Westworld"? Jak zapowiada się nowe "Dawno, dawno temu"? Zobaczcie!

 • Najlepsze trailery

  Zwiastuny filmów "Pianista" , "Godziny" , "Gangs of New York" , "Adaptacja" oraz "The Good Girl" walczyć będą o nagrodę za najlepszy zwiastun filmowy w kategorii "Dramat". Wyróżnienia Golden Trailer wręczone będą w tym roku po raz czwarty. Nagrody uhonorują zwiastuny w szesnastu kategoriach.

 • Basia Kurdej-Szatan jako sekretarka z PRL-u? Tak TVP promuje "Kocham cię, Polsko"

  Żartobliwe dialogi, nieco groteskowa konwencja, nawiązania do kultowych polskich komedii - w ten sposób twórcy "Kocham Cię, Polsko!" zapraszają do oglądania najnowszej edycji programu. Właśnie pojawiły się zwiastuny.

 • Uhonorowane trailery

  Zwiastun filmu "About Schmidt" zdobył wyróżnienie Golden Trailer w kategorii "Komedia". Uroczysta ceremonia wręczenia nagród odbyła się w czwartek, 13 marca, w w Orpheum Theater w Los Angeles. Wyróżnienia Golden Trailer wręczono w tym roku po raz czwarty.

 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #30

  ...daty premier seriali takich jak "Wariat" (21 września), "The Good Cop" (21 września), "Chilling Adventures of Sabrina" (26 października) oraz udostępnił nowe zwiastuny. Więcej informacji znajdziecie(...), 25 października , zadebiutuje drugi sezon "Great News". "Great News" to komedia o stażystce rozpoczynającej pracę w serwisie informacyjnym, którego producentką jest jej matka. Chilling Adventures of...

 • "Och, Karol 2" nie tylko dla kolekcjonerów

  Komedia "Och, Karol 2", którą w kinach obejrzało prawie 1,7 mln widzów, zadebiutuje 27 maja na płytach Blu-ray i DVD. Dla fanów filmu firma Galapagos przygotowała także specjalne wydania kolekcjonerskie.

 • "Muppety": Kermit i spółka powracają. Najbardziej oczekiwana premiera jesieni?

  Recreation", "Biuro". Czekając na premierę nowych przygód Kermita i spółki zobaczcie pierwsze zwiastuny, w których oprócz ulubionych muppetów możecie zobaczyć takie gwiazdy jak Kerry Washington ("Skandal...

 • Austin Powers atakuje

  10 lipca na video i DVD zadebiutuje komedia "Austin Powers i złoty członek" , kolejna opowieść o zwariowanym agencie specjalnej troski. Austin Powers ponownie musi się zmierzyć ze swoimi wrogami, którzy porwali jego ojca. Jak na szpiega przystało, w jego otoczeniu znowu pojawi się wiele pięknych kobiet, wśród nich ta najważniejsza... Foxy Cleopatra.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #82

  ...*Poniższa lista to nieoficjalny spis nowych seriali i serialowych kontynuacji, jakie powinny pojawić się w 2019 roku na Netflixie (na podstawie zapowiedzi, informacji prasowych, itp.). Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany (daty, zwiastuny, zapowiedzi). Opisy seriali znajdują się pod aktualizacjami. Jeżeli szukacie informacji na temat seriali, jakie pojawią się na platformie w 2020 roku...

 • Madonna na video i DVD

  26 maja na video i DVD zadebiutowała romantyczna komedia w reżyserii Guy'a Ritchiego, "Rejs w nieznane" , z Madonną w roli głównej. Opowieść o zepsutej bogatej kobiecie, która w czasie wakacji na jachcie spotyka marynarza-komunistę, otrzymała srogie cięgi od krytyków. Teraz o prawdziwości recenzenckich sądów można przekonać się samemu.

Wideo na temat: zwiastuny komedia
 • Russendisko

  Niemiecka komedia w reżyserii Olivera Ziegenbalga.

 • Gorący towar

  Komedia akcji z udziałem Sandry Bullock i Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii.

 • Agentka

  Komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar") w roli agentki do zadań specjalnych, która stosuje wysoce oryginalne metody działania.