• Informacje na temat:

  związek angeliny

Artykuły na temat: związek angeliny
 • Sposób Angeliny na udany związek

  Angelina Jolie przyznała, że jej związek z Bradem Pittem ma się dobrze dzięki zasadzie, według której para nigdy nie rozstaje się na dłużej niż na trzy dni.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Angelina Jolie związała się ze swoim ochroniarzem?!

  Zagraniczne tabloidy dowiedziały się nieco więcej na temat domniemanego kochanka Angeliny Jolie (41 l.)!

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

 • Angelina Jolie odmawia Bradowi seksu!

  Po ślubie życie intymne Angeliny Jolie (39 l.) i Brada Pitta (51 l.) ponoć przestało istnieć. Aktor ma już dość!

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • Brad Pitt jest z Angeliną Jolie tylko ze względu na dzieci!?

  Przyjaciel Brada Pitta (50 l.) twierdzi, że miłość aktora do Angeliny Jolie (39 l.) dawno się wypaliła.

 • Dziewczyna Angeliny Jolie?

  Gwiazda serii "Transformers", Megan Fox, nie ukrywa swojego biseksualizmu oraz słabości do Angeliny Jolie. "Za każdym razem, gdy kończy się mój kolejny związek, mówię: Gdybym tylko mogła być dziewczyną Angeliny Jolie? ".

 • Jennifer Aniston ze strachu przed spotkaniem z Angeliną Jolie zapisała się na terapię!

  Jennifer Aniston (44 l.) nadal nie pogodziła się z faktem, że Brad Pitt (50 l.) zostawił ją dla Angeliny Jolie (38 l.).

 • Świątynia... Angeliny Jolie?

  Mieszkańcy Kambodży nazywają słynną XII-wieczną świątynię w miejscowości Angkor "Świątynią Angeliny Jolie" - poinformował hinduistyczny przywódca Rajan Zed.

Wideo na temat: związek angeliny
 • Czarownica

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" - Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę - nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego...

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

Dyskusje na temat: związek angeliny
 • Re: Hollywood woli grzesznice

  zaraz postawiła na 'Przyjaciół'" i od tamtego momentu ich związek się rozpadał? Dajcie ludziom żyć! Owszem, to są postacie publiczne, ale bez przesady! Poza tym, masz rację - co innego jest dawać(...) z tym, choć rodzice poświęcali mi tyle samo uwagi, co rodzeństwu. // PS: Według mnie, Jen jest znacznie lepszą aktorką od Angeliny. Jest w niej jakaś taka naturalność. A to, że pozostali z "Przyjaciół