• Informacje na temat:

  związek ewy kuklińskiej

Artykuły na temat: związek ewy kuklińskiej
 • Kuklińska i Stockinger wrócą do siebie?

  Związek Ewy Kuklińskiej ( 58 l.) i Tomasza Stockingera (57 l.) należał do jednych z najbardziej burzliwych w polskim show-biznesie.  Bywalczyni salonów uwodząc przed laty przystojnego i żonatego aktora po cichu liczyła, że mężczyzna w końcu odejdzie od żony. Romans ze Stockingerem trwał kilkanaście lat, ale na rozwód zdecydował się nie dla niej, a dla prawniczki Ewy. Kuklińska nie kryła...

 • Tomasz Stockinger trzyma kciuki za syna!

  Aktor ma nadzieję, że małżeństwo jego syna okaże się szczęśliwsze niż jego związek z mamą Roberta.

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Miała trzech mężów, ale wszyscy ją bardzo zawiedli. Wybrała więc inną miłość.

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

Wideo na temat: związek ewy kuklińskiej
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.