• Informacje na temat:

  związek gwiazdy

Artykuły na temat: związek gwiazdy
 • Ewelina Lisowska potwierdza nowy związek!

  ...zamieścił ich wspólne zdjęcie z wyprawy. Nowy partner gwiazdy to kierowca rajdowy o imieniu Alex. Ładna z nich para? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Bożena Dykiel zdradza receptę na szczęśliwy związek

  Bożena Dykiel (69 l.) z mężem Ryszardem Kirejczykiem (74 l.) wyruszają w sentymentalną podróż do Japonii. Dla pary będzie to wyjątkowy czas. Jaka jest recepta gwiazdy na udane życie małżeńskie?

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Magda Mielcarz i jej mąż ratują związek!

  Aktorka na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce pojawia się okazyjnie. Gdy ostatnio przyjechała, tabloidom nie umknął fakt, że nie ma z nią jej męża i córek. Jedna z gazet dowiedziała się, że para przeżywa poważny kryzys i Mielcarz przyjechała do Polski sama, by nabrać dystansu do całej sytuacji. Czyżby za sobą zatęsknili? Jak informuje "Fakt", mąż gwiazdy przyjechał właśnie...

 • Anna Wyszkoni: Ślub? Nie w tym roku, ale...

  Jest faworytką obecnej edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". I zawdzięcza to nie tylko sobie...

 • Maja Sablewska: Jej związek przechodzi kryzys!

  Wedle doniesień jednej z gazet związek Mai Sablewskiej (35 l.) i Wojtka Mazolewskiego (39 l.) wisi na włosku!

 • Baymax: Największa gwiazda sezonu?

  "Oto najważniejsza gwiazda sezonu. Ma na imię Baymax i nie można jej nie kochać" - napisał Peter Travers z "Rolling Stone". Mowa oczywiście o głównym bohaterze najnowszej produkcji Disneya, "Wielka Szóstka", która wejdzie do kin już 28 listopada.

 • Kryzys, jaki Kasia Cichopek (34 l.) przechodziła z mężem, to już przeszłość. Małżonkowie pragną być razem, dla dobra dwójki swoich dzieci. - Składaliśmy przysięgę. Walczymy o nasz związek - mówi celebrytka.

 • Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

Zdjęcia na temat: związek gwiazdy
Wideo na temat: związek gwiazdy
 • Tak zmieniła się Perfekcyjna Pani Domu

  Małgorzata Rozenek zawsze prezentuje się nienagannie. O swój wygląd dba poddając się zabiegom upiększającym oraz zdrowo się odżywiając. Media obiegła także plotka, że celebrytka powiększyła sobie biust. Czy na wizerunek gwiazdy wpływa popularność, czy może związek z Radosławem Majdanem? Jedno jest pewne - Pani Perfekcyjna wygląda olśniewająco.

 • Kristen Stewart i Soko nie są już razem?!

  publicznych nie szczędziły sobie czułości. Zagraniczne media donoszą jednak, że ich związek to już przeszłość. Na Met Gali Kristen pojawiła się sama i, jak twierdzą obserwatorzy, aktorka była w świetnym humorze. Na imprezę przybył także były partner gwiazdy, Robert Pattinson, wraz z narzeczoną. Czy Kristen i Soko jeszcze do siebie wrócą? (Cover Video/x-news)

 • "M jak miłość": Znaleźli idealną...

  Czym jest idealna miłość? Czy istnieje idealny związek? Gwiazdy „M jak miłość” próbują odpowiedzieć na to pytanie. - Czy idealny mąż naprawdę istnieje? - zastanawia się Marcin Mroczek (Piotrek). - No pewnie, że istnieje… To jest ciężka praca każdego dnia, to jest moje gotowanie… - odpowiada Katarzyna Cichopek (Kinga). - To też moja praca, moje wychowywanie dzieci, moje poświęcenie. - Ale ja

Dyskusje na temat: związek gwiazdy
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Ci jednak mają do tego mniej okazji i mniej ochoty na "skoki w bok", bo z reguły cenią to, co mają (związek).

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Patrząc po jej partnerach szukała silnych-maczo , kolesi którzy jej nie szanowali. Zapewne tak samo wyglądał związek jej rodziców , cóż fajna babka szkoda że nie znalazła normalnego faceta który byłby dla niej wsparciem ;)

 • Re: Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  .. pomyślcie dlaczego .... Putin oooood laaat nie pije ani grama ani jego naj zaufani... + odpowiedź na pytanie czy jest i jaki jest związek tkz rozwój duchowy + nie picie alkoholu(...) Polaków ............................... myślcie ......... jaki ma związek alkohol i .. podbój ciche przejmowanie rynków wladzy nad narodami .. przez pewną narodowość ...... oni nie piją .......

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Widzę Kris, że masz doświadczenie w zdradzaniu. Tłumacz sobie to dalej niewywiązywaniem się partnerki. Ale może zanim zdradzisz, po prostu miej jaja i odejdź idź w c h l e r ę i nie udawaj że nadal tworzysz ze swoją żoną udany związek.

 • Re: #10YearChallenge: Jak zmieniły się gwiazdy?

  Związek Banków Polskich, powinien nadać w/w, honorową odznakę ZBP za posiadanie 36 kont bankowych oraz honorowy PIN, oraz zwolnić go z kosztów prowadzenia tych kont.

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Partner jest zły bo jest zły z z charakteru i postępowania. Mówię tylko o tym, że nie wybierała na partnerów mężczyzn wartościowych, którzy stworzyli by z nią związek jakiego oczekiwała. A wybierała ćpunów i alkoholików. Zupełnie nie rozumiem dlaczego. Czyżby wierzyła naiwnie, że jest w stanie ich zmienić. Że pod wpływem miłości oni się zmienią i staną odpowiedzialnymi mężami i ojcami. Nie

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Jako człowiek na poziomie nie odpowiadam komuś kto pisze dżewo przez ż a nie przez rz. Jakim człowiekiem na poziomie jesteś - tym jednym słowem udowodniłaś / łeś. A jak nie rozumiesz pokrewieństwa pomiędzy wami - to jeszcze bardziej udowadniasz, że poziomu nie trzymasz. Proponuję ci jeszcze aby Xawier wyszedł za Dżesikę, a Katalejla za Rajanka - albo nie, niech Xawier stworzy udany związek

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  sposób muszą sobie udowadniać swoją atrakcyjność. Dlatego też chcąc zbudować trwały związek należy wiązać się z człowiekiem o mocnych zasadach moralnych lub.. takim, z którym nie chce być każdy, czy

 • Re: Młode gwiazdy "rodzinki.pl" szykują się do ślubu?

  I bardzo dobrze! Tylko w młodym wieku ludzie są skłonni do ustępstw i zakochani. Te wszystkie panny po 30 i więcej są niereformowalne. Często wielokrotnie przełożone. Kawalerowie mają swe zwyczaje i z nich nie zrezygnują. Ile taki związek przetrwa? Szczęść wam Boże młodzi ludzie. Mądrze robicie.

 • Re: Nie uwierzysz, że te gwiazdy łączył romans!

  To Kożuchowska nie był dziewicą , wstępując w święty związek małżeński?????????????????