• Informacje na temat:

  związek jessiki

Artykuły na temat: związek jessiki
 • Matka Justina zniszczy jego związek?

  ...i pitbull Jessiki" - żali się. Według niektórych źródeł sekretny ślub pary odbył się w sierpniu, tak jak to sobie wymarzyła Jessica. Inne donoszą, że to niemożliwe, gdyż w tym czasie Justin pracował...

 • Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick: Małżeńskie problemy

  Związek Sarah Jessiki Parker i Matthew Brodericka przechodzi poważny kryzys. Jak donoszą zagraniczne media, ich małżeństwo wisi na włosku.

 • Aktorka wyprowadziła się od męża

  Plotki o rozstaniu aktorskiej pary Sarah Jessiki Parker i Matthew Brodericka nie cichną od kilku miesięcy. Jedna z amerykańskich gazet napisała, że gwiazda serial u "Seks w wielkim mieście" wyprowadza się właśnie z ich wspólnego domu.

 • Bez niezdrowej rywalizacji

  Ojciec amerykańskiej wokalistki pop Jessiki Simpson wyraził swoją aprobatę dla związku córki z piosenkarzem Johnem Mayerem.

 • ...musiałabym wprowadzić zmiany" - powiedziała.  W jej odczuciu pozostałe kandydatki Krzyśka były o nią zazdrosne. Trudno być zaskoczonym, w końcu obok Jessiki nie można przejść obojętnie. O rywalkach(...) udany związek? *** Zobacz więcej materiałów:

 • Reality show rujnują małżeństwa?

  Kolejna para występująca w reality show pokazującym życie gwiazdorskich małżeństw rozpadła się. Po rozwodach występujących w telewizyjnych programach Jessiki Simpson i Nicka Lachey oraz Carmen Electry i Dave'a Navarro, kolejna słynny związek zakończył małżeństwo.

 • Justin Timberlake i Jessica Biel u ekspertki od porodów

  Justin Timberlake i Jessica Biel są razem od kilku lat. Ich związek nieustannie obfitował w rozstania i powroty. W końcu jednak doszli do wniosku, że nie mogą bez siebie żyć i półtora roku temu wzięli ślub. O domniemanej ciąży Jessiki Biel media spekulowały za każdym razem, gdy trochę więcej zjadła, a paparazzi zdążyli uwiecznić to na zdjęciach. Tym razem jednak nie zaokrąglony brzuch ani...

 • Justin & Jessica: Rozstanie roku?

  Bulwarowa prasa nie może dojść do porozumienia: część tabloidów odtrąbiła rozstanie Justina Timberlake'a i aktorki Jessiki Biel, pozostałe stanowczo dementują. Wypowiedzieć postanowiła się babcia wokalisty.

 • Serialowy przewodnik

  ..., Żakowska sugeruje Marcinowi, że ze względu na dobro Szymka, chyba powinni zwolnić tempo, w jakim rozwija się ich związek. Tym samym daje do zrozumienia, że jeszcze nie wie, co czuje do Marcina. odc(...) nowej generacji. Tymczasem komendant departamentu policji wciela w życie pomysły Jessiki. MacGyver odc.11 Szanghaj. Angus musi odnaleźć Riley, która zniknęła po przeprowadzeniu ataku hakerskiego na...

 • Solo w wielkim mieście?

  Plotki o rozstaniu aktorskiej pary Sarah Jessiki Parker i Matthew Brodericka nie cichną od kilku miesięcy. Jedna z amerykańskich gazet napisała, że gwiazda serial u "Seks w wielkim mieście" wyprowadza się właśnie z ich wspólnego domu.

Wideo na temat: związek jessiki
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.