• Informacje na temat:

  związek kuby

Artykuły na temat: związek kuby
 • Izabela Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

  To może być jeden z najgłośniejszych odcinków "Kuba Wojewódzki Show". Była żona Kazimierza Marcinkiewicza zapowiedziała na Facebooku, że pojawi się w kolejnym odcinku! "Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego. Dziękuję za wsparcie" - napisała na Facebooku.

 • Recenzja Tune "Identity": Nadal intrygują

  Ani sukces w "Must Be The Music", ani zamieszanie wokół prywatnych spraw wokalisty Kuby Krupskiego (media szeroko komentowały jego związek z byłą żoną Macieja Stuhra) na formę Tune nie wpłynęły. Zespół zachował alternatywny charakter i nagrał atrakcyjny album.

 • Maciej Musiał przerywa milczenie! Chodzi o jego "związek" z Kingą Dudą!

  Maciej Musiał (24 l.) był jednym z gości w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Showman oczywiście nie omieszkał zapytać o jego znajomość z Kingą Dudą (24 l.). Jego odpowiedź zaskoczyła chyba wszystkich...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Tabloid o Renulce i Wojewódzkim: "Spakowała walizki i wyprowadziła się z mieszkania Kuby"

  Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) nie są już razem? Choć żadne z nich nie potwierdza tych rewelacji, informatorzy nie mają wątpliwości - ich związek należy do przeszłości. W jednym z tabloidów głos zabrała koleżanka Renulki, która zdradziła szczegóły rozstania pary.

 • Banasiuk nagrodzony we Francji za rolę w "Płynących wieżowcach"

  Mateusz Banasiuk został nagrodzony na festiwalu A l'Est, du Nouveau we Francji za kreację w filmie "Płynące wieżowce". To już drugi po Film Forum Zadar festiwal, z którego aktor wraca ze statuetką za rolę Kuby.

 • Agata Buzek i Jacek Braciak zaskoczyli wszystkich! Ich związek kwitnie!

  Ludgardzie Buzek, która bardzo go polubiła. A teraz przed nimi podróż do Brukseli, gdzie Braciak pozna ojca ukochanej - Jerzego Buzka. Jacek Braciak zapytany ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego, o to, czy(...) córkę Marię. Ten związek nie przetrwał, a aktora widywano potem z Martą Ścisłowicz. Dzisiaj znów odnalazł szczęście i oboje bardzo poważnie podchodzą do tej znajomości. Uwielbiają prowadzić długie...

 • Mucha wraca do Wojewódzkiego?

  Plotka rskie media donoszą, że w świecie polskich celebrities szykuje się "wielki powrót", a chodzi konkretnie o ponowny związek aktorki Anny Muchy (28 lat) oraz dziennikarza i showmana Kuby Wojewódzkiego (45 lat).

 • "Na Wspólnej": Kuba rozbije związek swojego ojca!

  Intrygi Kuby (Kacper Łukasiewicz) doprowadzą do rozstania Andrzeja (Tomasz Schimscheiner) i Jagody (Magdalena Różańska). Czy chłopcu uda się także zniszczyć związek Basi (Grażyna Wolszczak) i Krzysztofa (Łukasz Konopka)? I doprowadzić do tego, że rodzice znów będą razem?

 • Nowa miłość Wesołowskiego

  Dopiero co głośno było o rozstaniu Kuby Wesołowskiego z Weroniką Książkiewicz, a już młody aktor daje się przyłapać fotoreporterom z nową dziewczyną u boku.

Zdjęcia na temat: związek kuby
Dyskusje na temat: związek kuby
 • Re: "Na Wspólnej": Kuba rozbije związek swojego ojca!

  Ojcem Kuby jest mąz izy , ale on juz nie zyje Dobrze by byo zeby ten szantażysta sie o tym dowiedział

 • Re: "Na dobre i na złe": 600 odcinków i 15 lat wspomnień

  Kto pamięta jeszcze te romanse i zdrady z pierwszych sezonów. Bo ja pamiętam. Pamiętam związek Zosi z Mikołajem , który okazał się gejem. Zanim przyznał się do homoseksualizmu, to chyba jeszcze uwiódł córkę Zyberta Monikę. Albo romans Kuby Burskiego z Agata z administracji, chyba była z nim w ciąży , tylko poroniła. Aha , no a Tomek Burski dorosły syn Kuby to tez efekt jakiegoś romansu. Aha

 • Re: Kuba w klasztorze

  Kocham M jak miłość. Jest to jeden z najlepszych polskich seriali!!! Brawa dla aktorów oraz ludzi dzieki ktorym powstaje mój ulubiony serial!!! Choć nie ukrywam że troche mi przykro że każdy związek Kuby kończy sie dla niego tragicznie ale rozumiem to bo przecież coś w serialu musi się dziać. P.S. Mój synek też ma na imię Kubuś:)

 • Re: Na uczuciowym zakręcie

  Mam nadzieję, że Zosia i Piotr pozostaną (tylko) w przyjaźni chociaż nie wierzę w przyjźń damsko - męską.. ale.. wyjątki się zdarzają. Bez sensu jest łaczenie ich w parę. Przecież tak naprawdę NDiNZ opierało się na małżeństwie Kuby i Zosi. Ludzie oglądali serial żeby zobaczyć ich szczęśliwy związek... po co burzyć ten obraz?? Moim zdaniem do Piotra pasuje Wiki... chociaż narazie Gwaryło ją

 • Re: Na dobre i na złe

  Burscy tyle lat tworzyli i tworzą udany związek ,a tu ? !! Tak widzisz wątek Burskich? No to wyliczmy grzeszki Kuby: wyjazd do Kazimierza i namiętny pocałunek z Edytą, zauroczenie Meg, siostrą Zosi(...) Ostrowskim, fizyczna zdrada z Rafałem, teraz flirt i pocałunek z Gawryłą. Tak wygląda idealny związek?

 • Re: Na dobre i na złe

  Tak widzisz wątek Burskich? No to wyliczmy grzeszki Kuby: wyjazd do Kazimierza i namiętny pocałunek z Edytą, zauroczenie Meg, siostrą Zosi, bardzo mocne zauroczenie Ewą Piasecka.Już nie mówię,że po(...) z Gawryłą. Tak wygląda idealny związek? Burscy tyle lat tworzyli i tworzą udany związek ,a tu ? !! Dla mnie Zosia i Kuba zawsze byli, sa i będa dobrym małżeństwem. Czepiacie sie grzeszków Zosi