• Informacje na temat:

  związek lindsay

Artykuły na temat: związek lindsay
 • Britney Spears romansuje z byłym chłopakiem Lindsay Lohan!

  ...ostatni związek, z Charlim Ebersolem, przetrwał zaledwie kilka miesięcy. Britney Spears niezrażona niepowodzeniami nadal szuka tego "jedynego". Zagraniczne media donoszą, że ostatnio widywana jest w towarzystwie byłego chłopaka Lindsay Lohan, Harry’ego Mortona. Mężczyzna od dawna gustuje w sławnych i bogatych kobietach z Hollywood. Na liście jego podbojów jest także m.in. Demi Moore. Spears...

 • Pierwsza kochanka Lindsay Lohan

  Początkująca aktoreczka Courtenay Semel twierdzi, że była pierwszą lesbijską miłością Lindsay Lohan.

 • Lindsay Lohan: Jej były chłopak opowiedział o ich związku!

  Były chłopak Lindsay Lohan (28 l.), niejaki Calum Best (34 l.), w swojej książce wyjawił, że wielokrotnie zdradzał aktorkę!

 • Kochliwa Lindsay Lohan

  W ostatnim czasie wokalistka i aktorka Lindsay Lohan (20 l.) wyrasta na najbardziej kochliwą partię Hollywood. Niedawno łączono ją przeważnie z aktorami (m.in. Keanu Reevesem i Jaredem Leto) i bogaczami (Harry Morton, dziedzic sieci Hard Rock Hotel), a teraz podobno romansuje z Evanem (18 l.), synem soulowej divy Diany Ross.

 • Kolejna Lindsay Lohan?

  Julia Roberts (45 l.) boi się, że jej siostrzenica Emma (21 l.), która próbuje pójść w jej ślady i podbić Hollywood, skończy marnie niczym Lindsay Lohan. Ma powody?

 • Lindsay Lohan powie "tak"

  Lindsay Lohan postanowiła udowodnić, że z Samanthą Ronson łączy ją prawdziwe uczucie. Panie do końca tego roku wstąpią w związek małżeński.

 • Kompromitujące zdjęcia Lindsay Lohan

  ..."Nieważne jak zakończył się ich związek, Lindsay nigdy nie przypuszczała, że byłby w stanie jej coś takiego zrobić. Pracowała bardzo ciężko, by pozostać z dala od używek. Teraz, gdy w końcu znowu jest "starą" Lindsay, musi zmierzyć się z tym problemem" - powiedziała prasie bliska osoba z otoczenia aktorki. Wygląda na to, że Riley nie jest szczególnie zadowolony ze sposobu, w jaki Linday...

 • "Absolutne piekło" Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan wypowiedziała się na temat swojego rozstania z DJ-ką Samanthą Ronson.

 • Lindsay nie rzuciła swojej kochanki

  Aktorka Lindsay Lohan zaprzeczyła krążącym w internecie plotkom , jakoby miała rozstać się ze swoją partnerką Samanthą Ronson.

 • Nadal kocha Lindsay Lohan

  DJ-ka Samantha Ronson przyznała, że nadal kocha swoją byłą partnerkę - aktorkę Lindsay Lohan.

Wideo na temat: związek lindsay
 • Lindsay i Samantha wciąż razem

  Związek Lindsay Lohan z Samanthą Ronson jest bez wątpienia najdłuższym w życiu aktorki. Zakochane dziewczyny na pokazie mody w Nowym Jorku 13 lutego.

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...