• Informacje na temat:

  związek madonny

Artykuły na temat: związek madonny
 • W ostatnim tygodniu stało się jasne, że nowym partnerem Madonny (52 l.) jest, nie jak przypuszczano choreograf Brahim Rachiki , a 20-letni tancerz Brahim Zaibat . Artystka i jej nowy chłopak zostali przyłapani przez paparazzi w jednym z nowojorskich klubów.

 • 26-letni partner 56-letniej Madonny: "Lubię starsze"

  30 lat młodszy od gwiazdy pop Madonny holenderski tancerz Timor Steffens komentuje związek z artystką.

 • Kryzys w małżeństwie Madonny

  Pojawia się coraz więcej plotek , iż związek Madonny (48 l.) i Guya Ritchiego (38 l.) przeżywa poważny kryzys. Zaczęło się podobno od problemów z adopcją malawijskiego chłopca, Davida Bandy.

 • Rozwód Madonny przez Kabałę?

  Christopher Ciccone, brat słynnej piosenkarki, zna prawdziwe powody rozstania Madonny i reżysera Guy'a Ritchiego.

 • Madonna zrozpaczona. Zostawił ją dla 20-latki!

  Tego koncertu fani Madonny (57) szybko nie zapomną. Jednak nie z powodu muzycznych doświadczeń. Podczas występu artystka rozpłakała się, mówiąc o tym, jak bardzo tęskni za synem. Dodatkowo po raz drugi rozpadł się jej związek z Seanem Pennem (55 l.).

 • Koniec małżeństwa Madonny?

  Plotka rskie źródła twierdzą, że małżeństwo Madonny i reżysera Guya Ritchiego się rozpada. Powodem miałaby być zazdrość Ritchiego o sukcesy wokalistki i jego podejrzenia, że żona go zdradza.

 • Madonna jednak się rozwodzi

  Rzecznik prasowa Madonny potwierdziła rozwód piosenkarki i reżysera Guy'a Ritchie.

 • "Like A Prayer" - najlepszy teledysk Madonny

  Widzowie brytyjskiej stacji telewizyjnej QTV, która ma ścisły związek z magazynem muzycznym "Q", wzięli udział w specjalnej ankiecie zorganizowanej przy okazji premiery nowej płyty z największymi przebojami Madonny, "Greatest Hits Volume 2". Publiczność miała wybrać swój ulubiony teledysk wokalistki. Po przeliczeniu głosów okazało się, że bezkonkurencyjny okazał się wideoklip do utworu "Like

 • Michał Piróg o Piasku: Do dzisiaj mi nie wybaczył

  ..., Z. słowa dotrzymał. W jednym z wywiadów, pytany o związek, stwierdził: "Przez kilka lat byłem bardzo mocno z kimś związany. Ten ktoś wydawał mi się idealny, byśmy się mogli razem zestarzeć. A jednak(...) nie utrzymuje z nim już żadnych kontaktów. "W książce cytuję fragment wywiadu, którego udzielił Piasek. Ale cytuję też fragment wywiadu Madonny, jak mówi o swoim byłym mężu. Może sobie pani...

 • Niewiele osób wie chyba o tym, iż swego czasu bardzo bliska znajomość łączyła Madonnę i Prince'a, jedne z największych gwiazd muzyki pop lat 80.. Zbyt silne i niezbyt pasujące do siebie osobowości doprowadziły jednak do tego, że ich związek bardzo szybko się rozpadł.

Wideo na temat: związek madonny
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.