• Informacje na temat:

  związek magdy

Artykuły na temat: związek magdy
 • ​"M jak miłość": Zazdrość zniszczy związek Magdy i Andrzeja?

  Andrzej (Krystian Wieczorek) wprost wyzna Magdzie (Anna Mucha), że nie jest zachwycony faktem, iż Kamil (Marcin Bosak) wciąż do niej wydzwania i - jak stwierdzi - nie odpuszcza jej. - Facet ciągle mi się wcina - westchnie Budzyński, gdy dowie się, że Gryc zaprosił jego ukochaną na obiad.

 • Jacek Borkowski: Więcej kobiet niż włosów na głowie

  Miał opinię niepoprawnego flirciarza i kobieciarza. Ustatkował się, gdy poznał śliczną Magdę...

 • Magda Lamparska: Jeden syn to za mało!

  Niedawne narodziny dziecka scementowały związek Magdy Lamparskiej (30 l.) z podróżnikiem Bartkiem Osumkiem. Właśnie o takiej rodzinie marzyła!

 • Teatr na Open'erze: Spektakle Jarzyny i Wojcieszka

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er będzie można zobaczyć dwa kultowe przedstawienia TR Warszawa: poruszające "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z wybitną kreacją Magdaleny Cieleckiej oraz grane po raz ostatni "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" Przemysława Wojcieszka z muzyką zespołu Pustki wykonywaną na żywo.

 • Wstrząsające wyznanie Magdy Mołek! "Płakałam ze zmęczenia. Czułam się bezsilna"

  ...związek, który jednak czasem wymaga pójścia na kompromis lub mocniejsze ugięcie się jednej ze stron. "Złoszczę się, jeśli mam powód, ale to chyba normalne. Rozmawiamy o wszystkim. Pomagamy sobie. Kiedy...

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • Magda Mielcarz i jej mąż ratują związek!

  Magda Mielcarz (39 l.) i jej ukochany robią wszystko, by przezwyciężyć kryzys.

 • "Strażacy" spodobają się widzom?

  Walka z żywiołem o ludzkie życie, konflikty, sercowe rozterki i ulubieńcy telewidzów w głównych rolach. Nowy serial Jedynki - "Strażacy" - otwiera sezon premier.

 • "M jak miłość": Kamilu, nie rób sobie nadziei... Nie odzyskasz Magdy!

  ...byłej kochanki wpadnie na Ankę. Powie jej, że pielęgniarka nie chce go wpuścić do Magdy... - Ja do siostry. Magdalena Marszałek. Jest tutaj, prawda? - Anka zwróci się do pielęgniarki władczym tonem(...)... tylko dodaje ci uroku - szepnie Anka, patrząc Kamilowi prosto w oczy. - Przyjechałeś tu dla Magdy, prawda? - zapyta wprost. Gryc uśmiechnie się i skinieniem głowy potwierdzi. - Nie rób sobie...

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

Zdjęcia na temat: związek magdy
Wideo na temat: związek magdy
 • "Big Brother": Iza Mączka o związku Magdy i Oleha!

  Jednym z najbardziej palących tematów 6. edycji "Big Brothera" jest związek Magdy i Oleha. Czy uczestnicy mają szansę być razem po programie. Iza ma na ten temat własne zdanie.

 • "M jak miłość": Czy w końcu Magda będzie szczęśliwa?

  Magdy ma tak dużą dozę zachwytu i zachłyśnięcia się nią, że wszystko, co jej mówi jest szczere – zdradza Maurycy Popiel. Czy Marszałkównie uda się stworzyć w końcu szczęśliwy związek? Emocji nie(...)Madzia czuje, że dobrze wybrała. Jednak w oczach mamy swojego ukochanego nie jest ideałem. Anna Mucha rozumie troskę i obawy matki Olka: - To chyba nie jest wymarzony związek dla jej ukochanego syna

 • Magda Gessler o swoim dramacie

  Volkhart Muller, korespondent niemieckiego tygodnika "Der Spiegel", był największą miłością Magdy Gessler. Zmarł w dniu jej 33. urodzin na raka płuc. W wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek(...), by o tym zapomnieć i na nowo się zakochać, są żadne". Po dwóch latach Magda Gessler wyszła jednak za Piotra Gesslera; związek nie przetrwał. Dzisiaj jej partnerem jest chirurg Waldemar Kozerawski.

Dyskusje na temat: związek magdy