• Informacje na temat:

  związek na kocią łapę

Artykuły na temat: związek na kocią łapę
 • "Chłopi": Ignacy Gogolewski żyje na kocią łapę, bo małżeństwo mu nie służy!

  ...nie zdecydowali się zalegalizować swojego związku. Choć Ewę aktor nazywa żoną, nie są po ślubie. - Żyjemy, jak wiele par na świecie, na kocią łapę - mówi. Ignacy Gogolewski twierdzi, że największą(...) był związany, próbowała nawet popełnić samobójstwo, kiedy ich związek się rozpadł! Pierwszą żonę - aktorkę Katarzynę Łaniewską, czyli Józefinę Lasek z "Plebanii" - poznał jeszcze w czasie studiów...

 • Ignacy Gogolewski: Małżeństwo mu nie służy!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", świętował w tym roku 60-lecie pracy artystycznej. 83-letni aktor żartuje, że nie chce jeszcze schodzić ze sceny, ale nie zamierza na niej... umrzeć!

 • "Klan": Beata i Piotr szykują się do ślubu!

  Jeszcze w tym roku kalendarzowym Beata (Magdalena Wójcik) i Piotr (Jacek Borkowski) sformalizują swój związek, oficjalnie zostając żoną i mężem. - Ile czasu można żyć na kocią łapę? - wyjaśni przyszła panna młoda, która po ślubie będzie się nazywała Borecka-Rafalska.

 • Lubią żyć "na kocią łapę"?

  Są razem już od od ośmiu lat. Ale z decyzją o ślubie nadal zwlekają. Jak długo jeszcze?

 • Konflikt z matką umocnił związek Kisio!

  .... "Łukasz nigdy za mną nie przepadał" - podkreśliła. "Być może dlatego, że moim zdaniem ma on bardzo zły wpływ na Olę. Nie pochwalam też ich życia na kocią łapę. Skoro razem mieszkają, powinni się(...). Dziś obie panie milczą. Ale dla Oli sprawa przybrała pozytywny obrót. Najwyraźniej rodzinna awantura umocniła jej związek z Łukaszem. Jak czytamy w "Życiu na Gorąco", na pokazie nowej kolekcji...

 • Koroniewska nie chce ślubu

  Już od jakiegoś czasu plotka rskie media wyczekują informacji o ślubie Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. Jednak na wielką imprezę wcale się nie zanosi, bo para polubiła życie "na kocią łapę".

 • Lipińska nalega na ślub syna z Ostaszewską!

  Marta Lipińska (69 l.) nie może znieść, że jej ukochany Michał od tylu lat żyje na kocią łapę ze swoją partnerką...

 • Nie chce się żenić po raz szósty!

  Aktor i producent Billy Bob Thornton ma za sobą pięć nieudanych małżeństw, w tym jedno z gwiazdą Hollywood Angeliną Jolie. Od dziesięciu lat związany jest z makijażystką Connie Angland i nie myśli nawet o ślubie.

 • Frycz nalega na ślub z Borcuchem!

  Olga Frycz nie chce już dłużej żyć na kocią łapę. Ślub jej przyjaciółki Anny Czartoryskiej sprawił, że coraz bardziej zaczęła naciskać na opornego w tej kwestii Jacka.

 • Glinka jak Penelope Cruz

  Katarzyna Glinka znana jest widzom przede wszystkim, jako gwiazda seriali takich jak "Tancerze", czy "Barwy Szczęścia". Obecnie możemy ją także zobaczyć w produkcji TVN "Taniec z gwiazdami".

Wideo na temat: związek na kocią łapę
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.

Dyskusje na temat: związek na kocią łapę
 • Re: "Chłopi": Ignacy Gogolewski żyje na kocią łapę, bo małżeństwo mu nie służy!

  100 lat Panie Ignacy. Mnie też jakoś małżeństwo nie służyło, chociaż bardzo się starałem :( Pamiętam Pana związek z panią Rawik. Cała Warszawa huczała wtedy od plotek na ten temat :)

 • Re: "M jak miłość": Produkcja TVP2 liderem wśród seriali

  Serial bardzo pouczający jak się żyje na kocią łapę i płodzi dzieci. A co na to nasz kler ? ? ? Aż dziw bierze, że Związek Zawodowy Solidarność, będący na usługach kleru i PiS, nie zbiera jeszcze podpisów za likwidacją serialu. Przecież on godzi w kościół. Ile to by było więcej ślubów, chrztów, gdyby w serialu pokazywano wszystko po bożemu ? ? ?

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

  bo włodarczyk ma wprawę, rozbiła rodzinę Lubaszenki, związek Wendzikowskiej, mieszkała na kocią łapę z Janiakiem, nawet wtedy gdy zaczął spotykac się z Malinowska i chciał ją wyrzucić z domu, a ta mu na głowie długo jeszcze siedziała. Taka kobieta to nic nie warta jest

 • Re: Na dobre i na złe

  pamiętam jak pisałaś ,że w tym serialu jest wszystko po Bożemu ,więc ślub będzie i nie będzie żadnych trójkątów było tak ?a teraz tw.że na kocią łapę żyje się lepiej ! Tak ,dużo par tak żyje ,ale ten(...) faceta do podrywu. Agata to dziewczyna, która ma swoją godność. Za jej sprawą rozpadł się związek Wiki i Przemka, ale ten związek nie był oparty na prawdziwej miłości. A Pzremek tak naprawdę nie wiedział