• Informacje na temat:

  związek pacjenta z lekarzem

Artykuły na temat: związek pacjenta z lekarzem
 • "Lekarze na start": Kto jest kim w "Chirurgach" po polsku?

  .... Ostro kłóci się z ojcem, który chce, by przeniosła się na staż do jego szpitala - i uparcie odrzuca pomoc, jaką w pracy oferuje jej doktor Kilian. A do tego z początku ukrywa swój związek z lekarzem...

 • Michael Jackson manipulował lekarzami?

  Michael Jackson próbował zaprzyjaźnić się z lekarzami, którzy dzięki zażyłej relacji z artystą dostarczali mu silne leki przeciwbólowe i nasenne - wynika z dotychczasowych zeznań w procesie w sprawie odszkodowania za śmierć Króla Popu.

 • "Na dobre i na złe": Agata wreszcie szczęśliwa ze Szczepanem?

  Doktor Agata jest piękną kobietą i zdolnym, dociekliwym lekarzem. Choć wrażliwa na uczucia innych ludzi, długo nie mogła ułożyć sobie prywatnego życia. Czy jej związek ze Szczepanem oznacza koniec sercowych porażek?

 • Nowe miłości i romanse w "Lekarzach"

  W kolejnym sezonie w toruńskim szpitalu Copernicus lekarze będą walczyć o życie pacjentów, przeżywając jednocześnie swoje małe lub większe osobiste dramaty.

 • ...przyjęty do szpitala. Przypadkiem okazuje się, że jest transseksualistą. Wówczas 60-latek postanawia zniszczyć związek córki. Pacjenta doktora Piotra Wójtowicza zaatakowały dwie agresywne dziewczyny. Pobiły go, gdy stanął w obronie wyśmiewanej przez nie nastolatki. Napastniczki okłamują ojca pacjenta, że to je pobito, ponieważ chcą wyłudzić odszkodowanie. Mężczyzna nie wierzy synowi.

 • Różczka minęła się z powołaniem?

  - Bardzo fajnie jest być chirurgiem i pomagać ludziom - mówi Magdalena Różczka, która w nowym serialu "Lekarze" znakomicie odnalazła się w roli lekarki na sali operacyjnej.

 • Bez wymówek

  .... Tymczasem Falkowicz dochodzi do wniosku, że podczas wybuchu w laboratorium on i Wawrzyniak ulegli poważnemu zatruciu. Obaj mogą umrzeć. Związek Oli i Przemka przechodzi kryzys. Młodej mamie nie...

 • Bolesny Harry Potter

  Amerykański lekarz zarzucił książkom Joanne K. Rowling o przygodach Harry'ego Pottera, iż narażają one czytelników na... migreny. Zdaniem dr Howarda Bennetta, dzieje małego czarodzieja wywołują u wielbicieli cyklu tzw. "hogwarckie bóle głowy". Za szczególnie niebezpieczny pod tym względem został uznany ostatni wydany tom serii, czyli "Harry Potter i Zakon Feniksa".

 • Szpital

  ...sepsa… Okazuje się, że do wykonania zabiegu namówił ją narzeczony, kobieta chce zakończyć z nim związek. Na SOR trafia ośmiolatek, chory na padaczkę. Chłopca adoptował brat jego matki, ponieważ kobieta go nie chciała. Po latach dziewczyna zjawia się w szpitalu. Chce odzyskać kontakt z synem. Rodzice małego pacjenta są załamani i boją się, że odbierze im ukochane dziecko.

 • Był miłością życia księżnej Diany

  Kim jest Hasnat Khan? Jeszcze niedawno niewiele osób wiedziało... Między innymi o związku tego pakistańskiego kardiochirurga z księżną Dianą opowiada film Olivera Hirschbiegela. W postać lekarza w głośnym obrazie "Diana" wciela się Naveen Andrews, znany z udziału w takich produkcjach, jak "Lost: Zagubieni" czy "Angielski pacjent".

Zdjęcia na temat: związek pacjenta z lekarzem
Wideo na temat: związek pacjenta z lekarzem
 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • Inkarnacja

  Cara Jessup (Julianne Moore) jest uznanym lekarzem psychiatrą, specjalistką w dziedzinie rozpoznawania syndromu osobowości mnogiej. W swojej praktyce lekarskiej spotyka się z przypadkiem chorego psychicznie pacjenta – przestępcy (Jonathan Rhys Meyers). Niesamowity kontakt z czystym złem uosabianym przez pacjenta podważa teorie naukowe Cary i narusza porządek jej prywatnego świata. Tajemnicza i niewyjaśniona śmierć ojca Cary staje się początkiem niebezpiecznych zdarzeń, w które zostaje...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...